İkimizin Yerine 418. Bölüm Özeti 30 Ekim Salı Fragmanı ”Anandinin garip davranışlarının altında yatan neden ne?”

Burak 13 Eki 2019 İkimizin Yerine  0

 

Kaliyani, Ganga’ya hakaret ettiği için Gauri’ye kızıyordur. Jagdish onunla konuşacağını söyler. Ganga onu durdurur ve ona ne söyleyeceğini sorar. Jagdish, Gangayla kötü konuşma hakkının olmadığını söyler.  Ganga, kendisine onu sorduğunda ne söyleyeceksin der. Jagdish, benim karım olduğunu ona bildireceğim der. Ganga, sağlığı kötüleşirse ne olacak der. Jagdish, onun hakaretine dayanamadığını söyler. Ganga her gün ona katlandığını artık ona dayanamadığını Gauri’nin iyiliği için kendini durdurduğunu söyler. Kaliyani acı çekiyordur.

 

İkimizin Yerine Bölüm Özetleri 

 

Subhadra evi temizliyordur. Shiv, bunu neden yaptığını sorar. Anandi çay getirir ve garip davranır(yediği ilaçlı laddolardan). Shiv şok olur. Anandi, Shiv’ten Amol ve kendisi için pizza getirmesini ister. Shiv  neden herkes için değil der. Anandi, özel bir şeyin olduğunu söyler. Kulağında fısıldar ve pizza yemek istediğini söyler. Subhadra ona bakar ve yakında herkesin gözünde saygınlığını yitireceğini düşünür. Saachi, Vivek’e çalışmak istemediğini söyler. Suman, evine bakacağını ve kararını kabul etmesini istediğini söyler. Saachi teşekkür eder. Gehna işçilerin maaşlarını hesaplar ve maaşlarını öder. İşçiler daha çok para kazandıkça mutlu oluyorlar. Gehna, evlerinin onarılması için onlara fazladan para verdiğini söyler. Kaliyani onunla gurur duyar.

 

 

Shiv gelir ve Amol’e Pizza verir. Anandiye sen sadece kendin ve Amolistedin, ama benherkes için aldım der. Amol herkesi arar. Anandi şok olur. Shiv sorar, ne oldu? Anandi kendisine bir şeylerlerin olduğunu söyler. Davranışlarımda bir değişiklik görüyor musunuz? diye sorar. Bazen iki Anandi ile yaşıyormşum gibi  hissediyorum der.(Subhadranın ona yedirdiği şeylerden ötürü Anandi garip davranmaktadır) Anandi gerilir. Shiv, stres yüzünden gerçekleşiyor olabilir der ve her şeyin yoluna gireceğini söyler. Amol Anandi’ye prasad verir ve  onları Subhadra’nın verdiğini söyler. Anandi eline almadan önce, prasad elinden düşer.  Anandi,Amole onu kuşlara vermesini söyler. Amol tamam der.

 

 

Anandi gelir ve Ira’dan özür diler. Ira, tamam der. Daddu, Anandi’den iki saat sonra onun için çay yapmasını ister. Anandi tamam der. Subhadra, Anandi’nin iyi davrandığını görür ve şaşırır. Amol’ün prasadı Anandiye verip vermediğini düşünür. Kaliyani Anandiyi arar ve Basant’ın ölüm yıldönümü olduğu için gelmesini ister . Anandi kabul eder. Subhadra, Anandi Jaitsar’a giderse özel prasadımı nasıl yiyecek! diye düşünür ve bir şeyler yapmayı planlar. Subhadra Anandinin odasına gelir ve Anandi’ye ilaçlı laddoları verir. Bu Laddooları başkasına vermemesini bunların ANandi için olduğunu özel olduğunu söyler, Anandi Shiv’e Subhadranın değiştiğini söyler. Shiv evet der.

 

Gauri telefonundaki Jagdishnın fotoğrafına gülümseyerek bakar. Kendisiyle geçirdiği zamanı hatırlatır ve mutlu olur. Geçmiş günlerinin neden geri gelemediğini düşünür. Jagdish için romantik bir mesaj yazar ve göndermek üzeredir, ancak yere düşer, gönderemez. O sırada Anandi gelir ve onun kalkmasına yardım eder. Gauri, buraya nasıl geldin?  diye sorar. Anandi kendisini tanıyamadığını söyler.

 

Gauri, bu bana Jagdish tarafından verilen yeni yüzüm der. Anandi, Basant’ın ölüm yıl dönümünü için geldim der. Gauri ondan özür diler. Subhadra aktara gelir ve ilaçların çok fazla etki göstermediğini söyler. Subhadra ona çok para verir. Aktar başka ilaçlar verir ve ona daha fazla miktarda verirseniz tehlikeli olduğunu söyler. Subhadra zaten bunu istediğini düşünür. Alok Subhadra’yı görür ve aktarcı tarzı adamla ne yaptığını merak eder. Anandi Kaliyani’yle görüşür. Kaliyani Jagdish’in Gauri’nin durumunun hassas olduğunu için Ganga ile olan evliliğini saklıyoruz, Gauri, Ganga’nın hemşire olduğunu düşünüyor ve onu bakımı için eve aldık zannediyor der. Ganga gelir. Anandi, yaptığı işler için onu takdir eder ve över.

 

 

Daddu Subhadraya neden aktara (uyuşturucu satan) gittiğini sorar. Subhadra bir yere gittiğini reddeder. Alok, seni orada gördüm der. Eğer oraya gitmeyi reddediyorsan o zaman gideriz ve ondan bilgi alırız der. addu onu ​azarlar ve bu tür ilaçların durumunu kötüleştirebileceğini söyler. Subhadra, bacağındaki kaşıntı problemi için bu ilaçları aldığı aldığı yalanını söyler. Daddu ondan tozu vermesini ister ve çöp kutusuna atacağını söyler.  Subhadra, ilacı iade edeceğini ve parayı geri alacağını söyler. Subhadra uyuşturucunun Anandi’nin imajını kötüleştirmesinde ona yardım ettiğini düşünüyordur. Anandi, Subhadra’nın çağrısını alır. Subhadra, onu özlediğini ve Prasad laddoosunu yiyip yemediğini sorar. Anandi, yakında yiyeceğini söyler. Subhadra, laddooyu yediğinde ona mesaj göndermesini ister. Anandi tamam der. Kaliyani bu ısrarın arkasında başka bir şeyler olduğunu sezer. Subhadra endişeyle Anandi’nin mesajını bekliyordur  ve ona tekrar mesaj atar . Anandi laddooyu yer ve ona mesaj gönderir.

 

 

Gauri, Jagdish’ın odasına girer. Kaliyani hastaneye gittiğini söyler. Gauri üzülür ve duygularını itiraf etmeyi özlediğini belirtir. Anandinin Gauriyle olan kucaklaşması (yediği ilaçlı laddolardan)herkesi şaşırtır. Kaliyani, yatakta yatan Anandi’ye bakar. Onu uyandırır. Anandi gülümser ve uyanır. Onu Kaliyani diye hiç seslenmediği şekilde çağırır. Kaliyani, sebepsiz yere gülümsemesini görünce şaşırır. Ona sana ne olduğunu sorar. Anandi, bugün çok mutlu olduğunu söyler. Elini  arkadaşıymış gibi boynuna koyar. Kaliyani çok şaşırır. Anandi, benim  Kaliyanim çok hoş der. Onu öper ve ona sarılır. Kaliyani bir şeylerin yanlış olduğunu algılar.

 

Anandi zorla Kaliyaniye tatlı yedirir ve aralıksız şekilde konuşuyordur. Gehna ve Ganga onun bu davranışına şaşırır. Saachi düşüncelerde kaybolmuştur. Vivek, aklında ne olup bittiğini sorar. Saachi hiçbir şey söylemez. Evde iş yapamayacağı ve birlikte çalışacakları için şüpheli olduğu söyler. Vivek, annesi konusundaki endişelenmemesini söylerve bu fırsatını kaybetmemesini istiyordur ve yeni bir kimliğe sahip olması gerektiğini söyler. Anandi Subhadranın kendisine verdiği prasadları yemediğini düşünür. Ganga ve Anandi Basantın töreni için avludayken Gaurinin geldiğini görürler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.