İkimizin Yerine 403. Bölüm Özeti 15 Ekim Pazartesi Fragmanı

Burak 30 Eyl 2019 İkimizin Yerine  0

Anandi, polisin Shiv’in suçlu olduğuna inandığını ve onlara yardım etmeyi reddettiğini söyler. Vivek, kayıtları görmek için asistanını gönderdiğini söyler. Meenu, Rasika’nın çok akıllı olduğunu söyler. Daddu Rasikanın geçmişte bir başkası ile aynı şeyi yapabileceğini düşünür ve geçmişi hakkında araştırma yapılmasını ister.

 

Hemşire gelir ve Vimla’ya kan grubunu sorar ve kana ihtiyaç olduğunu söyler. Vimla Jagdishin, kocasını kurtarmak istemediğini söyler. Ganga hasta için kan verir. Vivek Polis karakoluna gelir ve müfettişe kamera kayıtlarını göstermesini ister. Müfettiş terlemeye başlar. Müfettiş, televizyonu izliyordur, gelmeyeceğini söyler. Daha sonra gelmelerini ister. Vivek sinirlenir ve kamera görüntülerini gizliyorsanız, bunun sizin için iyi olmaz der. Müfettiş onlara kamera görüntüsünün kaldırıldığını itiraf eder. Ekipman hatası olduğunu belirtir. Gaz yağı satan çocuğunun bile ifadesini vermeyi reddettiğini ekler.

Vimla, içeride hiç kimsenin kan vermediğini ve Jagdish’e güvenerek hata yaptığını düşünüyor. Jagdish ameliyathaneden çıkar. Vimla kocamı öldürdün ve intikamını aldın diye Jagdidhe bağırır. Ganga gelir ve Vimla’ya kocasının hayatta olduğunu söyler. Ona kan verdiğini ve Jagdishin sayesinde kocasının hayatta olduğunu söyler. Anandi ve Vivek eve geri döner. Daddu, kamera kayıtlarının kaybolduğunu öğrenince şok olur. Shivin çalışanlarından Ram Sing Shiv ile görüşür ve ona inandığını yardıma hazır olduğunu söyler. Rasikanın geçmisini araştırır. Brijesh ve Rasika kamera görüntülerini izliyordur. Rasika , bu kayıtları nasıl aldın diye sorar. Brijesh, Shiv’in ofisinde adamları olduğunu söyler. O sırada kapı çalar ve Vivek ve Anandi gelmiştir. Rasika panik yapar. Brijesh, sakinleşmesini ve odanın içine girmesini ister. Anandi Brijeshden özür diler ve telefonunu ofisinde unuttuğunu belkide onun evine getirmiş olabileceğini söyler. Brijesh olmadığını söyler tam kapıyı kapatırken Anandi su ister. Brijesh içeri girer. Anandi de içeri girer ve bir bayan çantası görür. Brijesh, kuzeninin çantası olduğunu söyler. Anandi ve Vivek, Brijeshin eski eşinin(Sunita) komşusundan  Sunitanın telefonuna ulaşırlar.

 

Yargıç, mahkemede kamera görüntülerinin silinmesinin polisler için çok utanç verici olduğunu ve hatayı tekrar etmemelerini söyler. Vivek, yeni bir tanığın ortaya çıktığını, birisinin gaz yağı satan bu çocuğa 1000 ruble ödediğini söyler. Polis, Narendra’nın fotoğrafını gösterdiğinde, gaz yağı satan çocuk başka biri olduğunu söylemiştir. Vivek, üçüncü kişinin bu suça karıştığını belirtir. Brijesh tanık kürsüsüne gelir. Vivek boşanma nedenini sorar. Sunita Rasika ile ilişkisini öğrendiğinde, Rasika’yı iş yerinden transfer ettiğini ileri sürer. Hakim, Polise katilin getirdiği gaz yağı hakkında bilgi alma emri verir ve davayı bir sonraki duruşmaya kadar erteler. Gehna hesap işlerinde kocasına yardım eder. Daddu Anandi’ye haberlerin iyi olmadığını söyler. Anoop, Rasika’nın itibarının kötü olduğunu çok kurnaz ve kötü karakterli bir kadın olduğunu söyler. Ratan’ın ailesi, Kaliyani’lere gelir ve onlardan özür diler. Jagdish ve Ganga’ya övgüde bulunur ve onların sayesinde hayatının kurtarıldığını söyler. Ratan’ın babası, Kaliyani’den onları affetmesini ister. Kaliyani onları affeder. Ratan’ın babası bu aileye Mannuyu verdiği için mutlu olduğunu söyler. Kaliyani Mannu’yu kutsar.

 

Daddu Narendranın yangın korkusu olduğunu ve kendisini yakmasının garip olduğunu söyler. Subhadra, masum olduğunuzu nasıl kanıtlayacaksınız diye sorar. Ira hala hayatta olduğunu ve oğluna bir şey olmasına izin vermeyeceğini söyler. Anandi, Ira’ya Rasika ve Brijesh’in arkadaşlıktan çok daha fazlasını yaşadıklarını söyler. Rasika’yı konuşmaya zorlaması gerektiğini söyler. Nandu arkadaşlarıyla kriket oynuyordur. Basant tarafından yakalanır ve okul saatlerinde kriket oynadığı için Basant Nandu’yu azarlar. Gehna da oğlunu azarlar. (Nandu öğretmenini milletvekili yeğeni olmakla tehdit etmişdir)

 

 

Vivek olaya karışan üçüncü kişiyi düşünmektedir. Shiv, trafik sinyalinin yanında bir kamera olabileceğini söyler. Görüntüleri ilgili departmandan almalıyız der. Arkadaşları Nanduyu öğretmeni tehdit etmesi için zorlar. Nandu ikilemde kalır. Arkadaşı, bunu yapması gerektiğini söyler. Alok ve Daddu iki aydan beri kameralar çalışmadığı için o bölgedeki görüntüleri alamaz. Alok, umututlarının kırıldığını kanıtlara neden ulaşmadıklarını bilmediklerini söyler. Shiv Anandi’den cep telefonunu getirmesini ister. Daddu, Polis Narendra’nın telefonunu araştırdı mı?diye sorar. Anandi, hayır der. Telefonunun yandığını söyler. Shiv, servis sağlayıcıdan bir ipucu bulabileceklerini  söyler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 403. Bölüm Özeti 15 Ekim Pazartesi Fragmanı” üzerine 3 yorum

  1. Arkey Madhubala dedi ki:

    Prenseslerim gunuz aydin neseniz bol olsun.Mutlu bir gun gecirmeniz dilegiyle .Nasilsiniz?Ben de okuldayim.Vakit bulunca hemen yazmak istedim.Neler yapiyorsunuz

  2. Arkey Madhubala dedi ki:

    Asim buraya yarin yazarim.Nereye yazdigimi bulamadim.Bugun biraz erken yatacagim.Yarin gorusmek uzere seni cok seviyorum

  3. Arkey Madhubala dedi ki:

    Asimmmmmmmm nereye yazdigimi bulamadimm

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir