10 Ocak 2020 Hercai Yeni Bölüm Var mı? 28. Bölüm Ne Zaman?

Cuma günlerinin vazgeçilmezi olmayı sadece 28 bölümde başaran Hercai yeni bölüm çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Hercai son bölümden hatırladığımız gibi Reyyan ve Miran için yeni bir dönemin kapıları açılmaya hazırlanıyordu. Dizinin 28. bölümünü merakla bekleyen izleyici geçen hafta yayınlanmayan bölümden sonra tepki göstermişti. Peki Hercai 10 Ocak Yeni Bölüm Var mı?

Mardin Midyat’ın tarihi ve kültürel geleneklerini yansıtan dizinin konusu İstanbullu bir iş adamı olarak ilçeye gelen Miran Aslanbey ‘in yaşayacaklarını anlatıyor. Bu karakteri canlandıran Akın Akınözü muhteşem performansıyla izleyicinin gözlerini büyülemeye devam ediyor. Seyir zevkinin doruklara çıktığı cuma günü Hercai yeni bölüm var mı?

Yılbaşı tatilinden dolayı 3 Ocak’ta seyircisinin karşısına çıkamayan Hercai dizisi sosyal medyada ve sitemizde aldığımız yorumlarda tepkilere neden olmuştu. Tüm kanalların aldığı karar doğrultusunda dizilerin yeni bölümleri 2 hafta yayınlanmayacaktı. Bu tatil süreci 2018 yılına kadar 1 haftayla sınırlıydı ama 2019’da alınan karar doğrultusunda 2 haftaya çıkarılmıştı. Ne yazık ki Hercai Yeni Bölüm 10 Ocak‘ta seyircisiyle kavuşamıyor.

Hercai Yeni Bölüm Neden Yok? Yeni Bölüm Ne Zaman?

Diğer dizilere göre çekimleri maliyetli olan Hercai dizisinin 2 hafta tatile ayrılmasındaki en büyük etken maddiyat olarak görünüyor. Yeni yıl reklam anlaşmalarının henüz tamamlanmadığını, şuan yayınlanan reklamların uygun ücretli olduğundan dolayı kanallar dizilerin yeni bölümlerine yer vermiyor. Şirketler bu 2 hafta içerisinde mali durumlarını analiz edip tekrar reklam başvurusunda bulunacaklar ve yeni anlaşmalar imzalanacak. Bu tür durumlardan etkilenen tek isim seyirci oluyor. Sürenin bu kadar uzun tutulmasına anlam veremeyen seyircinin tepkilerini haklı görüyoruz. Hercai Yeni 28. Bölüm 17 Ocak‘ta ekranlarda..

dizibilgi google play