10 Numara 5 Yıldız Yarışma Formu Nasıl Başvuru Yapılır ?

On Numara 5 Yıldız 23 temmuz pazar akşamı ilk bölümü ile 20:00’da Fox Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak.

Daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanan ”Ben Bilmem Eşim Bilir ”adlı yarışma programıyla hafızalardaki yerini koruyan İlker Ayrık yepyeni bir yarışma ile karşımıza geliyor. On Numara 5 Yıldız…. Bu yarışma programında minik çocuklar yarışacak. Kendilerine has performanslarını sergileyecek olan çocuklar daha sonra yine kendileri gibi çocuk olan jüri üyelerinden aldıkları puanlarla yarışmayı tamamlayacaklar.

Serkan Hışır’ın yönettiği, M. Serdar Fırat ve Serhat Sarı’nın yapımcılığını üstlendiği ve Pervasız Yapım şirketi tarafından organize edilen  yarışma programı On Numara 5 Yıldız adlı yarışma programının Fox TV ekranlarında temmuz ayının sonlarına doğru yayınlanması planlanıyor. Sunuculuğunu İlkae Ayrık’ın yapacağı programda sadece çocuklar yarışmıyor. Aynı zamanda anne ve babalar da çocuklarını ne kadar tanıdıklarını gösteriyorlar. Anne ve babalar çocukların istedikleri hediyeyi seçtiklerinde o hediyeyi çocuklarına kazandırırken hediyeyi seçemeyenlere tatlı sürprizler var.

On Numara 5 Yıldız Başvuru Formu

Yarışmaya katılmak için Fox TV’nin resmi internet sitesine girip başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Yarışma ile ilgili başvuru şartlarını okumadan başvuruyu tamamla butonuna basmayın. On Numara 5 Yıldız yarışma programı içinde çocukların olduğu ve İlker Ayrık’ın sunumuyla güzel bir yarışma olacağa benziyor. Yarışmanın başlamasını dört gözle bekliyoruz.

10 Numara 5 Yıldız Tanıtım Fragmanı

dizibilgi google play

10 Numara 5 Yıldız Yarışma Formu Nasıl Başvuru Yapılır ? (3 Yorum)