10 Nisan Survivor 2016 Dokunulmazlığı Kim Kazandı Aldı ? (Oyun Sonucu)

10 Nisan 2016 Pazar Survivor Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Aldı ? Kaç Kaç Bitti ?Kim Yendi Yenildi Haberi

survivor 10 nisan pazar dokunulmazlık sembolü

Fenomen yarışma Programı 43. Bölümü ile yine bir Dokunulmazlık Oyununa sahne olacak. Tv8 ekranlarında haftanın 5 günü yayınlanan program her hafta Pazar olduğu gibi 10 Nisan günüde dokunulmazlığı sahibine verecek.

Sembolü alan takım 12 Nisan Salı günü rahat bir eleme konseyi geçirecek. Kaybeden takımdan ise konseyde 1 kişi elenecek.

Geçen hafta 3 Nisan Pazar günü yenilen Ünlüler Takımından Yılmaz Morgül adaya veda etmişti. Buna göre 10 Nisan Ada Konseyinde oylama yapılacak ve 12 Nisan Salı 2016 tarihinde elenmek için 2 aday çıkarılacak.

Gönüllüler şimdiye kadar Dokunulmazlık Sembolü oyununda 4-2 önde gidiyor. Bakalım Haftanın en önemli oyununu kim kazanacak ?

Oyunlarda en çok başarı yüzdesine sahip yarışmacılar sırasıyla Nagihan, Atakan, İbrahim, Yattara ve Semih oldu.

Survivor 2016 10 Nisan Pazar Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Aldı ? Dokunulmazlık Sembolü Ünlülerin Mi Gönüllülerin Mi Oldu ?

Kaçıranlar için oyun sonucu belli olur olmaz yazımızdan bilgi vereceğiz.

Ünlüler:9 

Gönüllüler: 10

Bireysel Dokunulmazlık Kolyesi Sahibi : Atakan

 

Dokunulmazlığı Ünlüler Kazandı (Dizibilgi.tv farkı ile tahminleri önceden öğren) Skoru Öğrenir öğrenmez ekliyoruz. Efecan İse gönüllülerden bireysel dokunulmazlığı kazanan yarışmacı oldu.

Hatta değeli okuyucumuz Eleme konseyinde en çok ismi yazılan Gizem Kerimoğlu oluyor. Efecan ise 2. aday olarak Semih’i söylüyor.

 

 

READ  Survivor'da Oyun Parkurlarını Kim Yapıyor ? Hangi Şirket Düzenliyor ?