10 Kasım Perşembe Yüksek Sosyete Yayınlanmayacak

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Yüksek Sosyete’den gün değişikliği kararı geldi. Yüksek Sosyete dizisi 20. bölümü ile 10 kasım perşembe günü 20:30 da Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacaktı; ancak Star Tv Yüksek Sosyete dizisini cumartesi gününe aldı. 10 kasım perşembe günü Yüksek Sosyete dizisi yerine Star Tv’nin yeni dizisi Cesur ve Güzel ilk bölümü ile Star Tv’de izleyicisi ile buluşacak.
10-kasim-persembe-yuksek-sosyete-resimleri

Yüksek Sosyete dizisinin cumartesi günü zaten reyting kaybetiği dönemde daha fazla reyting kaybedeceğini düşünüyoruz. Zira Yüksek Sosyete  dizisi son bir ayda neredeyse %30’a yakın reyting kaybetti. Bir de gün değişikliği yapan Yüksek Sosyete  dizisi cumartesi akşamı kendine yeni izleyici bulmaya çalışacak.

Cumartesi günün reyting liderleri ise Fox Tv’nin yeni başlayan dizisi Kalbimdeki Deniz. Ayrıca O Ses Türkiye’de cumartesi akşamları kendine ait bir kitle oluşturmuş durumda. Perşembe akşamları Yüksek Sosyete’yi takip eden bir çok izleyici cumartesi akşamı benzer stillerde olan  Kalbimdeki Deniz, Seksenler veya Kertenkele gibi yapımları takip ediyordu. Şimdi Yüksek Sosyete bu yapımları takip etmeye alışmış kitleden pay almaya çalışacak. Bu durum şuan için çok zor görünüyor. 10-kasim-persembe-yuksek-sosyete-fotograflari

Yüksek Sosyete 19. Bölüm Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Yüksek Sosyete Dizisinin Neden Final Yaptığı Belli Oldu(Yıldızlar Şahidim Dizisi)