Elif 647. Bölüm Özeti 16 Ocak Salı Neler Yaşanacak Fragmanı

Elif 647. Bölüm Özeti Macide’nin Hayatı Tehlikede…

Kanal 7 ‘nin sevilen günlük dizisi Elif’te heyecan devam ediyor. Macide Tarık’ı göz hapsine almıştır. Fakat Tarık bunu farkeder ve Macide’den kurtulmak için harekete geçer. Elif Dizisi 16 Ocak Salı günü yaşanacakları Elif 647. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

Elif 647. Bölüm Tüyoları 16 Ocak Salı Neler Olacak ?

Tarık’tan şüphelenmeye başlayan Macide  Tarık’a göz dağı vermek ister. Köşeye sıkışan Tarık Macide’nin göz hapsinde dir. Macide şüphelerini Tarık’a farkettirmemeye uğraşır ancak Tarık bunu çoktan farketmiştir. Macide’nin kendisi için gittikçe büyüyen bir tehlike olduğunu farkeden Tarık ondan kurtulmaya karar verir.

Macide büyük bir tehlikenin içine düşmüştür. Planlarını uygulamak için harekete geçen Tarık Vildan’ı kullanmaya başlayacaktır. Vildan’ın bu oyunun darkına varıp varmayacağı ise merak konusudur.Elif Yeni Bölümüyle 16 Ocak Salı saat 20:00 de Kanal 7 de.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR   Elif 649. Bölüm Özeti 18 Ocak Perşembe Neler Yaşanacak Fragmanı

 Elif 647. Bölüm Özeti 16 Ocak Salı Neler Yaşanacak Fragmanı (3 Yorum)

  1. Izleyice zorla süreyya kerem aşkinikabullendirmek istiyolar.ya bismillah kız diziye girmeden yok keremin askı yok soyle boyle diye yazdilar.baştan zaten bi iticilik olusturdular.reyjan gemesede biz reyhan diyoruz.

  2. Macide nin hayati tehlikedeymiş.onu reyhan kurtarirmis.macide reyhani aramadigi icin mahcup olurmus.macide reyhan ile birlikte konaga donermis.herkes şok.ne guzel senaryo demi.olabilir mi ki.