Zuhal Topal’la Umut ve Hanife nişanlanacak mı?

Zuhal Topal’la Umut ve Hanife nişanlanacak mı?

2015 yılından beri Fox Tv’de taliplerini arayan Umut ile Türkiye’nin fenomen gelin adayı Hanife arasında neler yaşanıyor. Umut ve Hanife ikilisi Zuhal Topal’la izdivaç programının geçen haftanın en çok konuşulan iki ismi olmuştu.
Zuhal Topal'la Umut ve Hanife resimleriZuhal Topal’la programında bir nişan geçiren Umut ile kendisine daha önce talip gelen Hanife’nin ilişkisi olacak mı son durumları ne? Haberin devamı sayfamızda buyrun.

Hanife 2015 sezonun başında kasım ayında Umut’a talip gelmiş; ancak Umut Hanife’yi elinin tersi ile itmişti. Daha sonra güzelliği ile tüm Türkiye’de ki gençlerin dikkatini çeken Hanife’ye talip yağmış; ancak Hanife illede Umut demişti. Bu hafta ise ilk defa Hanife ve Umut arasında sıcak dakikalar yaşandı ve Hanife muradına ererek Umut’la bir gününü dışarıda geçirdi.

Her ne kadar ikili hala bir birlerini tam anlayamadıklarını söylese de Hanife’nin Umut’a olan aşkı dillere destana benziyor. Umut ise Hanife’nin analamsız gülmelerine bir anlam veremiyor. Bakalım Zuhal Topal’la Umut ve Hanife aşkı resmiyete dönüşüp bir nişan gerçekleşecek mi Zuhal Topal'la Umut ve Hanife nişan fotoğrafları

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın