Menü Aç/Kapat
Zuhal Topal’la Birkan ve Sevgi Ne Zaman Nişanlanacak Haberler 24.04.2016
Zuhal Topal’la Birkan ve Sevgi Ne Zaman Nişanlanacak

Zuhal Topal’la Birkan ve Sevgi Ne Zaman Nişanlanacak

Fox Tv ekranlarının sevilen izdivaç programı Zuhal Topal’la da bir aşk daha kendini resmiyete kavuşturmaya çalışıyor. 19 nisan çarşamaba günü yayınlanan Zuhal Topal’la programında Sevgi beğendi erkeğin Birkan olduğunu ve onu tanımak istediğini söyletince ortalık karıştı.

Birkan ve Sevgi nişan resimleriBirkan kendisinin soğan erkeği olduğunu yanında bulunacak kızın annesine ailesine gelin olması gerektiğini söyleyince Sevgi’de çok gezen tozan bir kız olmadığını ve sadık bir insan olduğunu açıkladı. Bu açıklamalarla adaylarda yorumlarında ikiliyi bir birine yakıştırınca görüşmeler olumlu gitti. Birkan Sevgi’yi tanımak istediğini açıklayınca Zuhal Topal’la İzdivaç programında ortalık bayram yerine döndü. Sevgi Birkan’ın her devaranışının çok beyfendi olduğunu hiç kimseye yan gözle bakmadığını; gevezelik yapmadığını söyleyip Kadir İnanır’a da benzetince Zuhal Topal’la ekibi de Sevgi’ye kırmızı eşarp getirip onuda Türkan Şoray yaptılar.

Sevgi ve Birkan 23 nisan ve 24 nisan da hafta sonu dışarıda görüştüler ve yemek çekimleri Zuhal Topal’la programında hafta içi bir gün yayınlanacak. Bu görüşmeler sonrasında tüm konularda anlaşma sağlanırsa Sevgi ve Birkan ikilisi birbirlerini tanımak için zaman isteyecekler. Olumlu şeyler devam ederse Sevgi ve Birkan nişan yapacaklardır.Zuhal Topal'la Birkan ve Sevgi

Zuhal Topal’la programının adaylar; Birkan’ın ailesi bu ilişkinin nişan ile taçlanmasını çok istiyor. Bakalım Türkiye bu ilişkiye ne kadar ilgi gösterecek hep birlikte göreceğiz.

Zuhal Topal’la Birkan ve Sevgi Fotoğrafları
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler