Yusuf Müdür(Mustafa Uğurlu) Neden İçerde Dizisinden Ayrıldı

5 yorum
105

Yusuf Müdür ne yazık ki ölü. İçerde Dizisinin 15 mayıs pazartesi günü ekranlara gelen 34. bölümünde Sarp’ı kurtarmaya çalışan Sarp’ın babam dediği Yusuf Müdür ölerek şehit edildi. Hemde kebapçı ve adamları tarafından. İçerde dizisi senaryosunda astık Mustafa Uğurlu’nun sahnesi yok. Mustafa Uğurlu İçerde dizisinden ayrıldı. Finale 5 kala Mustafa Uğurlu İçerde dizisinden senaryo gereği ayrıldı.

Yusuf Müdür İçerde Dizisinden Neden Ayrıldı

İçerde dizisinden Mustafa Uğurlu’nun ayrılmasında hiç bir özel sebep yoktur; Yusuf Müdür’ün senaryo gereği ölmesi ile Sarp ve Mert birlikte iş yapmaya başlayacaklardır. Senaryo gereği Mustafa Uğurlu  İçerde dizisinden ayrılmıştır.

İzlediğim Türk dizileri arasında en akıcı senaryoya sahip dizi olarak ilk sırada İçerde dizisini gösterebilirim. Bir dizide aksiyon hiç mi bitmez senaryo hiç mi tıkanmaz….

Mustafa Uğurlu İçerde Dizisinden Ayrıldı?

İçerde dizisinde Emniyet Müdürü Yusuf’u canlandıran Mustafa UĞURLU ne yazık ki  İçerde  dizisinden ayrılmıştır. Mustafa Uğurlu çekimlerden ayrılırken duygulanmıştır; zira Mustafa Uğurlu’nun dizide rolü bitmiştir.

Yusuf Müdür İçerde Dizisine Geri Dönecek mi?

Yusuf Müdür ne yazık ki senaryo gereği ölmüştür; bu kadar akıcı ve bol konulu bir dizide öleni geri diriltmek geriye gitmektir. İçerde’nin senaryosu ve konusu çoktur ve basit diler gibi geriye dönmeler çok görülmez.

 

icerde-yusuf-mudur-hain-mi-fotograflari-2

Evet arkadaşlar ne yazık ki bu şekilde hızlı akan dizilerde bazen sevdiğimiz karakterleri kaybedebiliriz; ancak senaryonun akıcılığı arasında bize sevdirilmeye çalışılan yeni karaktere ne zaman aşık olmuşuzdur bilemeyiz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yusuf Müdür(Mustafa Uğurlu) Neden İçerde Dizisinden Ayrıldı (5 Yorum)

  1. Yusuf müdür çıkarsa biz egeliler bu filime izlemeyiz çok ķötü olur kesinlikle izlenmez ve izleyemeyiz