Yurdaer Okur Seni Kimler Aldı Dizisinden Neden Ayrıldı?

Güncelleme: Yurdaer Okur  Seni Kimler Aldı dizisinden ayrıldığını doğruladı.  Seni Kimler Aldı dizisi oyuncu kadrosundan daha önce çıkartılan Yurdaer Okur konu hakkında sessizliğini bozdu. 13 Nisan akşamı resmi Twitter hesabından bir açıklama yaparak projeden ayrıldığını duyurdu.

Atv ekranlarında Pastel Film tarafından izleyici ile buluşturulmak için çekimlerine başlanan Seni Kimler Aldı dizisinden Yurdaer Okur çıkarıldı. Daha önce Yeter isimli dizide bir beyin cerrahı olan Yekra Harmanlı’ya hayat vererek milyonlara seslenen Yurdaer Okur’u son günlerde şanssızlıklar bir türlü bırakmıyor.

31 mart cuma akşamı bir Girne Amerikan Üniversitesi Tiyatro Festivalinde sahne almak için  Kıbrıs Ercan Havalimanı’na giden Yurdaer Okur’un üzerinde standart güvenlik aramalarında 1gr uyuşturucu madde bulunmuş ve Kıbrıs polisi tarafından gözaltına alınmıştı. İşlemlerinin tamamlanmasından sonra 1 nisan günü serbest bırakılan Yurdaer Okur’a adeta 1 nisan şakası yapılmıştı. Bizim duyumlarımıza göre Atv’de madde bağımlısından sanatçı olmaz  diyerek Yurdaer Okur’u yeni dizisi Seni Kimler Aldı kadrosundan çıkardı. Bu konuda henüz bir resmi açıklama gelmese de Atv internet sitesinde bulunan Seni Kimler Aldı dizisi sayfasında yer alan oyuncu kadrosu bölümünden ismi çıkarıldı bile.

Yurdaer Okur Kimdir?

42 yaşında ki oyuncunun en son oynadığı dizi Ay Yapımın Karadayı dizisinde kötü roldeki unutulmaz Savcı Turgut olarak hatırlıyoruz. Bir çok filmde de oynayan Yurdaer Okur Konservatuar mezunu olan tiyatro sanatçısı sesi ve mimikleri ile çok sevilen ve rolünün hakkını veren önemli bir oyuncumuz. Son olarak Yeter dizisinde Yekta Harmanlı karakterine hayat vermiştir.

Yurdaer Okur’dan Videolu Açıklama

 

 

READ  Seni Kimler Aldı Ne Zaman Final Yapacak?
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 2 Nisan 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın