Menü Aç/Kapat
Yüksek Sosyete 5. Bölüm 2. Fragmanı 14 Temmuz Kerem Rezil Olur Yüksek Sosyete 06.07.2016
Yüksek Sosyete 5. Bölüm 2. Fragmanı 14 Temmuz Kerem Rezil Olur

Yüksek Sosyete 5. Bölüm Fragmanı


Star Tv ekranlarının en sevilen dizisi Yüksek Sosyete 5. bölümü ile 14 temmuz perşembe günü izleyicisi karşısında olacak. Yüksek Sosyete dizisi yeni bölümünde Cansu ve Kerem aşkında yeni bir dönem mi başlayacak.

Yüksek Sosyete Dizisinde neler olacak? Neler Oldu?

Yüksek Sosyete dizisinde Cansu ve Kerem arasında yaşanan yakınlaşma ikisini de korkuttu; çünkü Cansu arkadaşı Ece’nin aşkına aşık olmaya başlamıştır. Kerem ise hayallerinden uzaklaşmaktadır.Kerem’in hayallerinde Şiirin ile birlikte fakir ama mutlu bir yuva vardır.Yüksek Sosyete 5. Bölüm resimleri

Şiirin ise Ece ve Cansu’nun Kerem’in aklını karıştırdığını düşünmektedir; zira Kerem bir gün onunla ilgilenmeye çalışırken bir gün onu hiç görmemektedir. Şirin her ne kadar Kerem için her şeyi göze alabilecek olsa da Cansu’ya katlanamamaktadır.

Kerem ise kendini mutlu edecek kızın kim olduğuna karar verememiştir. Öğretmen Şirin mi yoksa tezgahtar Cansu mu? Her ne kadar Cansu’nun daha kim olduğunu tam anlayamasa da Kerem’in fark ettiği şey Cansu’yu görünce heyecanlanıyor olmasıdır.Yüksek Sosyete 5. Bölüm fotoğrafları

Cansu ise şuanda her şeyden memnudur; tek sorun ise ailesinin yaşadığı problemlerdir; zira babasının ez aşkı Işıl ortalığı karıştırmaya başlamıştır.

Ece ve Mert arasında ise yeni bir aşkın fitilleri ateşlenmek üzeredir; Mert ise Kerem’e sinir olmaya başlamıştır.

Yüksek Sosyete 14 Temmuz Fragmanı

Yüksek Sosyete 4. bölüm 1. fragman
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Popüler Haberler