Yüksek Sosyete 2017 Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Yüksek Sosyete 2017 Yeni Sezonda Devam Edecek mi?1


Star Tv ekranlarının en sevilen yaz dizisi olma özelliğini üzerinde bulunduran Yüksek Sosyete dizisinin 2016 2017 yeni sezonunda yani eylül ayında da devam edip etmeyeceği konusunda görüşlerimizi sizlere sunacağız. Şunu hemen belirtelim ki Yüksek Sosyete dizisi yapımcısı Bi Yapım’dan veya Yüksek Sosyete dizisi kanalı Star Tv’den Yüksek Sosyete dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceğine dair bir açıklama gelmedi.

Yüksek Sosyete eylülde de yayınlanıp yayınlanmayacağı konusunda ki düşüncelerimiz ise Yüksek Sosyete dizisinin reytingleri inceleyerek oluşturacağız.

Önce Yüksek Sosyete dizisinin reytinglerini paylaşarak başlayalım makalemize 

Yüksek Sosyete Dizisi hafta hafta reyting sonuçları

16 haziran perşembe 4.02 reyting ile 4. sırada

23 haziran perşembe 4.45 reyting ile 2. sırada

30 haziran perşembe 3.61 reyting ile 3. sırada

14 temmuz perşembe 4.54 reyting ile 1. sırada kendisine yer bulabilmiştir.2

Yüksek Sosyete Kaç Bölüm Devam Edecek?

Yüksek Sosyete dizisinin kaç bölüm devam edeceği tabi ki yapımcı ile kanala kalmış ancak şunu söyleyelim ki Yüksek Sosyete dizisi yapımcısı Bi Yapım ile Star Tv arasında 13 bölümlük yayın hakları sözleşmesi var. Bu da Yüksek Sosyete dizisinin 16 eylül 2016 perşembe gününe kadar kesin olarak yayınlanacağı anlamına gelir.

Yüksek Sosyete Yeni Sezonda Olacak mı

Yüksek Sosyete dizisinin reyting ortalamasına bakıldığında tüm kanalların yaz dizileri arasında en iyisi olduğunu söylememiz mümkün. Bu durumda yüksek ihtimal Yüksek Sosyete dizisi 2016 2017 yeni sezonunda izleyicisi karısında olmaya devam edecektir; ancak

Şu konuda da açıklık getirelim ki Star Tv 2015 yaz sezonunda başlattığı yaz dizilerinden sadece ikisini 2015 2016 yeni sezonuna taşıma kararı almıştı. Bu dizilerden reytingi Yüksek Sosyete’ye benzeyen Çilek Kokusu kasım ayına kadar dayanabilmiş ve diğer kanalların sezon dizileri ile mücadele edemeyerek final kararı almıştır. Daha güçlü reytinglere sahip Kiralık Aşk dizisi ise 2016 2017 yeni sezonunda da 2. sezonu ile ekranlara gelecektir.

Bu durumu gören Star Tv tabi ki Yüksek Sosyete dizisinden biraz daha iyi performans talep edebilir; ancak 2016 yaz sezonunda tüm dizilerde genel bir reyting düşüklüğü yaşanıyor.

Dizibilgi.Tv olarak bizim yorumumuz Star Tv en çok izlenen dizisi olan Yüksek Sosyete’ye yeni sezonda şans tanıyacaktır; ancak Yüksek Sosyete dizisi önemli bir değişikliğe gidip izleyiciyi kendine bağlayamaz ise 2017 ocak ayında final yapmak zorunda kalacaktır.  

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 21 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yüksek Sosyete 2017 Yeni Sezonda Devam Edecek mi? (19 Yorum)

  1. EVET ÇOKKKKKK GÜZEL NEN BAYILDIM ÇÜNKÜ BEN BU FİLİMİ KRNDİME BENZETİYORUM ONUN İÇİN ÇOK SEVİYORUM CANSU TIPKI BRNİM GİBİ