Yeni Dizi Analar ve Anneler Başrol Oyucuları Zeliha ve Kader Kimdir ?

İşte Analar ve Anneler Dizisinin Başrol Oyuncuları Sinem Kobal ve Hazal Ergüçlü

Atv bu yıl yeni dizilere doyamadı ! Yeni sezonda diziler ile bir bir anlaşan Atv kanalı yayınladığı diziler bir yenisini daha ekledi. Yeni dizi olan Analar ve Anneler ne zaman yayınlanacağı hakkında herhangi bir açıklama gelmezken dizinin başrol oyuncuları şimdiden belli oldu.

Analar ve Anneler dizisinin iki vefakar annesi olan Kader ve Zeliha karakterlerini Sinem Kobal ve Hazal Ergüçlü oynayacak.

Geçmiş yıllar konulu çekilen dizi yetmişli yılları yansıtacak. Kader canlandırmasını Hazal Ergüçlü yaparken Zeliha karakterini Sinem Kobal oynayacak.

Analar ve Anneler Başrol Oyuncusu Zeliha Kimdir ?

ananlar ve anneler zeliha kimdir

İki annenin hikayesini anlatan dizide Zeliha rolü oldukça önem taşıyor buna göre bu rolü oynayacak oyuncu tanıdık bir isim ünlü oyuncu Sinem Kobal. Kenan İmirzalıoğlu’nun sevgilisi bakalım dizide neler yapacak.

14 Ağustos 1987 yılında doğan güzel oyuncu İstanbul’da dünyaya geldi. Memleketi Rize olan Sinem Kobal 1.71 cm boyunda 59 kilodur. 27 yaşındaki tiyatro sanatçısının göz rengi kahverengi, doğal şaç rengi ise  koyu sarıdır.

Bir çok dizi ve filmde oynayan oyuncuyu Dadı – Dilara, Selena- Selena, Gönül İşleri- Sevda dizi ve karakterleriyle hatırlıyoruz. Bu günlerde Kösem Sultan dizisinde oynayacağı hakkındaki haberlerde bu bilgiye göre asılsız çıktığı anlaşılıyor.

Analar ve Babalar Dizisi Başrol Oyuncusu Kader Kimdir ?

analar ve anneler kader kimdir

Diğer oyuncumuz yani Kader rolünde oynayan kız Hazal Ergüçlü. Son yılların en hızlı çıkış yapan genç oyuncu Analar ve Anneler dizisinin önemli karakteri olacak.

Sanatçının bilgileri ve biyografisi şöyle ; 1 Ocak 1992 tarihinde Kıbrıs’ta dünyaya gelen 23 yaşındaki oyuncu bir çok dizide de rol aldı. Hazal’ın fiziksel özellikleri boyu 168 cm ve kilosu 53. Kuzey Güney’in Simay’ı ve Medcezir dizisinin Eylül’ü olarak hatırladığımız oyuncu bakalım Analar ve Anneler dizisinde nasıl bir performans sergileyecek.

Analar ve Anneler Tanıtım Fragmanı


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 4 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın