Yalancı Bahar Dizisinin Tekrarı Ne Zaman Yayınlanacak?

751 yorum
837

Güncelleme 16.08.2017

Yalancı Bahar tekrar bölümleri ile 19 Ağustos Cumartesi gününden itibaren cumartesi ve pazar akşamları 19:00’da Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Benimsin tekrarı ile her gün 20:45 de Kördüğüm ise yeni bölümleri ile her güb 16:00 Kanal 7 ekranlarında olacak.

Kanal 7 ekranlarında 10 haziran 2016 cuma günü ilk bölümü ile ekranlara gelen Yalancı Bahar dizisi 20 kasım pazar akşamı 157. bölümü ile ekranlara veda etmişti. Kanal 7 televizyonun toplamda en çok izlenen ve en çok hayranı bulunan dizisi olma özelliğine sahip Yalancı Bahar dizisinin tekrar bölümleri ile izleyicisi karşısına çıkıp çıkmayacağını Kanal 7 yönetimine sorduk. vivian-dsena-yeni-dizisi-resimleri

Özellikle 2. sezonda yaşanan düşüş nedeniyle Yalancı Bahar dizisi için Kanal 7 yönetimi şuanda her hangi bir tekrar yayınlama planı yapmıyor. Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkarılmak için kanalın yayın haklarını satın aldığı dört dizi bulunuyor. Bu diziler aşağıda bilginize sunulmuştur.

Tatlı Bela – Iss Pyaar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phi yalanci-bahar-dizisinin-tekrari

İki Yabancı – Saraswatichandra

Zor Sevda – Qubool Hai

Ah Kalbim – Kum Kum Bhayya

Kanal 7 ekranlarında Deli Divane dizisinin şubat 2017’de final yapmasının ardından ilk olarak

Tatlı Bela dizisinin ardından da Bir Garip Aşk dizisinin Mart 2017 de final yapmasının ardından ise İki Yabancı dizisini ekranlara getirmeyi planlıyorlar. Bir Garip Aşk dizisinin tekrar bölümleri ile ekranlara gelmesinin sebebi olarak ise Tatlı Bela dizisinin çeviri ve seslendirmeleri ile montajlarının yetiştirilememesi ve sezon başında dizilerin çok olması önü sürülen sebepler arasında bulunuyor.

Yalancı Bahar dizisinin tekrar bölümleri ile yeniden Kanal 7 ekranlarında olması şuan için imkansız görülüyor; ancak Kanal 7’de yabancı dizilere bakan ekip Yalancı Bahar dizisinin potansiyelinin farkında olduklarını belirttiler.

Yalancı Bahar dizisinin Hindistan’da yeni sezonun çekilmesi gibi bir durum şuan için ne yazık ki yok.
yalanci-bahar-dizisi-yeniden-baslayacak-mi-resimleri

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 21 Kasım 2016