Yalancı Bahar Dizisi Nasıl Final Yapacak Nasıl Bitecek?

364 yorum
1.427

Yalancı Bahar Dizisi Nasıl Bitecek?

Yalancı Bahar dizisinde Madhubala bir kız çocuk doğurmuştur. RK ise filmlere ara verdiğini açıklamıştır; ancak RK’in yerine film yıldızı olmak isteyen Abhay Kapoor ve oğlu RK’i yine sinir ederler. RK’de  Abhay Kapoor’un yer alacağı yeni filmin yapımcısını arar ve o filmde kendisinin oynamak istediğini söyler ve yapımcı da kabul eder. RK’in oğlunun elinden işini aldığını gören  Abhay Kapoor ise çok sinirlenir ve RK’i senin evini yakacağım diye tehdit eder.

Tam RK ve Madhubala’nın kızlarına isim töreni yapacakları gün evde ki partiye Abhay Kapoor’un ayarladığı hizmetliler ellerinde bombalar ile gelirler ve evin her yerlerine C4 bomba yerleştirirler.yalanci-bahar-1-sezon-finali-fotograflari-5

Bittu ji’nin eşi doğum yapmak üzeredir ve partiden Bittu ji ve eşi hastaneye gitmek zorunda kalırlar. RK kızının isminin Madhubala olmasını ister. RK ve Madhu partide dans ederken RK’in annesi Radha küçük Madhubala’yı alır ve dışarı çıkar tam o anda patlama olur .yalanci-bahar-1-sezon-finali-fotograflari-6

Patlamada  evde bulunan herkes ölür. Patlamadan sonra yardıma gelenler RK ve Madhubala ile birlikte evde bulunan herkesin yanmış cesetlerini çıkarırlar.

Radha ise çocuğu kaçırır  ve torununu kimseye vermez.  Abhay Kapoor’u ise polisler patlamadan dolayı yakalarlar. Polis suçlu olduğunu inandığı  Abhay Kapoor’u götürürlen halk polisin elinden  Abhay Kapoor’u alır ve onu linç ederek öldürür.

Yalancı Bahar Dizisi 2. Sezon Finali

Yalancı Bahar Dizisi final resimleri (2)Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yalancı Bahar toplamda 158 bölüm sürecek. Kanal 7 Yalancı Bahar Dizisi 158. bölümü ile 15 kasım salı günü final yaparak ekranlara veda edecek.

Yalancı Bahar Dizisi Nasıl Final Yapacak?Yalancı Bahar Dizisi final resimleri (1)

Yalancı Bahar Dizisinin final bölümü özetini şimdiden sizlerle paylaşmayacaktım; ancak diziyi orjinal dilinde izlemeyenler ama hem Madhubala hemde Rishabh Kundra finalde ölüyor diyenler var. Bilip bilmeden bu yorumları yapanlara meydana boş bırakmamak için biraz da olsa Yalancı Bahar Dizisinin final bölümü ile ilgili tüyoları sizlerle paylaşacağım.

READ  Yalancı Bahar 20 Kasım (3) Özeti 158. Bölüm Fragmanı Madhu Anne ve Babasını Öğrenir

Yalancı Bahar Dizisinin finalinde tabi ki Rahu ve Bhanu var. Raju kendisini korumak için Madhubala ile silah eğitimi almaya başlar. Raju talim yaparken onu ve Madhubala’nın işini bitirmek isteyen SuBhanu içeri girer. Bhanu zaten Raju’nun tüm mallarını üzerine almıştır. Son istediği şey ise Raju’nun canıdır.333

Raju ile Bhanu birbirlerine silah çekerler; ancak Madhubala rahatsızlanınca Raju silahını bırakır. Raju ve Madhubala Bhanu tarafından öldürülecekken biri gelir ve Bhanu’yu elinde ki pompalı ile vurur.
Peki Madhubala ve Raju’yu kurtaran bu adam kimdir? Bu adam Raju’nun babası Dauji’dir. Raju babasını affeder ve Bhanu’dan imza alarak paralarını da kurtarır. Madhubala ve Raju  hep mutlu olurlar…yalanci-bahar-158-final

Madhubala ise oyunculuk eğitimi almaktadır. Madhubala’nın basın danışmanı kimdir? Tabiki Bittu’ji. Madhubala çok ünlü bir oyucu olma yolunda ilerlemektedir. Madhubala ve Raju’nun dillere destan bir düğün yapması için herkes seferber olur. Çok güzel bir mekan hazırlanır ve tüm basın oraya gelir. Zira Süper Star Madhubala’nın kızı Süper Star Madhubala ve kocası Raju’nn düğünü vardır.

Bu özet Yalancı Bahar dizisi 2. sezon finalidir. Yalancı Bahar dizisi 1. sezon finalini de ilerleyen haftalarda sizlerle paylaşacağız.Yalancı Bahar Dizisi final fotoğrafları (4)

Yalancı Bahar Dizisi  Final Fotoğrafları(Fotoğraflardan Finali Anlayabilirsiniz)

Yalancı Bahar Final Fragmanı

Fragman yayınlanmadı

Related Post

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Temmuz 2016