Yalancı Bahar 41. Bölüm Özeti 26 Temmuz Salı RK Annesinin Elini Öper

15 yorum
306

Yalancı Bahar 41. Bölüm Özeti

Yalancı Bahar 26 Temmuz fotoğrafları (3)Kanal 7 ekranlarının Hint dizisi Yalancı Bahar yeni bölümleri ile Hint dizilerinin kanalında ekranlara gelmeye devam ediyor. Kanal 7’nin yeni sezonda Hint dizilerinden vazgeçerek Kore dizileri yayınlamaya devam edeceği ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Bakalım Yalancı Bahar dizisinden sonra Kanal 7 ekranlarında hangi dizi yayınlanacak?

Yalancı Bahar dizisinden sonra Kanal 7 ekranlarında hangi dizi yayınlanacak? Detaylar için TIKLAYINIZ 

Yalancı Bahar 26 Temmuz Salı Özeti

Yalancı Bahar 26 Temmuz fotoğrafları (2)Madhubala sonunda Rishabh Kundra’nın sınavını geçmiştir. Deepali’nin iddiasının gerçek olmadığı ortaya çıkmıştır.  Madhubala Rishabh’a artık annesinden aldığı intikamdan vazgeçmesini ister.

Rishabh Kundra annesinden özür dilemek için eve gelir ve Madhubala’nın son ve en zor isteğini yerine getirir. Rishabh Kundra annesine sarılır ve geçmişi ile yüzleşir. Madhubala ise Deepali ile yüzleşir. Deepali ise Madhubala’ya içki vermek ve onu sarhoş etmek ister; ancak Madhubala ise kesinlikle bu oyuna gelmez ve Deepaliye cevabını verir.
Madhubala, RK’nın teklifini kabul eder ve hiç bilmedikleri bir yerde yeni bir hayata başlamaya karar verir. Madhubala ailesini geride bırakmayı göze alabilecek mi?

Madhubala’nın çabaları sonuç vermiş ve RK ile Radha’nın arasındaki bağ yeniden güç kazanmaya başlamıştır. Deepali, Madhubala’yı yanına çağırarak ona RK hakkındaki bazı önemli gerçekleri anlatır. RK’nın kendisine yıllar sonra yeniden anne demesinden duyduğu memnuniyeti Padmini ile paylaşan Radha ona bu işte en büyük payın Madhubala’ya ait olduğunu söyler. İntikam alma planının son aşamasına gelen RK, Madhubala’dan her şeyi geride bırakıp kendisi ile yeni bir hayat kurmasını ister. Bhatia, Radha’dan oğlunun kendisi ile olan ilişkilerini de düzeltmesini en azından kendisine saygı göstermesini ister. Bu konuşmalara kulak misafiri olan RK ona sert bir tepki gösterecektir.

 Yalancı Bahar 41. Bölüm Fotoğrafları

Yalancı Bahar 41. Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 18 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yalancı Bahar 41. Bölüm Özeti 26 Temmuz Salı RK Annesinin Elini Öper (15 Yorum)

  1. Arkadawlar hicde bile sevinmeyin arkeyi madhu kovuwdu deye yaaa arkey oyun oynuyormuw hala madhuDan intikam aliyor ona onu sevdiyine inandiriyor ve yiniden evlemey isdediyini soyluyor duyun gunu yalanci bir nikah Kiya birini getir yiniden yalanci bir duyun yapar tabikiiiiiii madhu olanlardan habersiz sonram bilince arkey onu awalar ve ona layiq olmadigin soyler ve onu bowar madhuda evine doner soram sultan yani arkeyi uvey kardewi gelir ve madhuya awik olur madhu bitunun teklifi ile bir iw alir setde kuafor yanliz birweyden Haber yok set arkeyin seti onu orda gorunce istefa etmey isder amma Annesi onun inadina caliwmagini isder onun nasil guclu oldugunu gorsun deye soram sultan tez tez sete gelir madhunan konuwur ve Arkey onu kiskanir ve sevdiyinin soyler madhu Buna inamaz sonra onu kacirir elerini kelepceler onu ikna eder sevdiyine madhuda onu bagiwlar amma bir wey varki sultan artik madhuyu olesiye seviyor depaliiinen bir iwbirliyi yapar onlarin bir yerde olmasina izin vermiyeceklerdir cook iyi ve bir o kadar kotuuu. gunler bekliyor arkey ve madhu awkini