Menü Aç/Kapat
Yalancı Bahar 30 Ağustos Salı Özeti 76. Bölüm Fragmanı Sultan ve RK Yüzleşmesi Yalancı Bahar 26.08.2016
Yalancı Bahar 30 Ağustos Salı Özeti 76. Bölüm Fragmanı Sultan ve RK Yüzleşmesi

Yalancı Bahar 30 Ağustos Salı Neler Olacak


Yalancı Bahar dizisi yeni bölümleri ile serüvenine devam ettiriyor. Kanal 7 izleyicilerini büyüleyen Yalancı Bahar 30 ağustos salı günü 76. bölümü ile izleyicisi karşısında olacak.

Yalancı Bahar dizisinin yeni bölümünde kardeş olduklarını öğrenen RK ve Madhubala Kundra olma konusunda yüzleşecekler.

Yalancı Bahar 30 Ağustos Salı Özeti

Sultan annesinin yaşadıklarını Madhubala’ya anlatır. Sultan her ne kadar bu olaylardan Madhubala’nın uzak kalmasını istese de Madhubala olaylara balıklama atlar ve RK ile Sultan’ın bir yerde görüşmesini ve bu konuyu konuşmalarını ister.

Sultan ise Madhubala’dan gelen bu görüşme teklifini kabul eder; ancak RK ile konuşulmayacağının farkındadır. RK ve Madhubala Sultan’ı bir yere çağırır ve Sultan görüşmeye gelince RK Madhubala’nın buradan gitmesini ve bu işi erkek erkeğe halletmeleri gerektiğini söyler.

Madhubala her ne kadar gitmek istemese de kavga etmeyecekleri konusunda söz alınca Bittu ile gider.

RK Sultan’ı Kundra ismini kullanmak ile suçlar. Sultan ise bu olayın gerçek olduğunu ve Kundra soy adını istemediğini sadece annesinin neler çektiğini anlamalarını istediğini söyler. Rk’in durumu görmesi çok farklıdır. RK Sultan’ın Kundra evine girmek için böyle bir kardeşlik yalanı uydurduğunu ve böylelikle Madhubala’yı elde etmek istediğini söyler.Yalancı Bahar Bidaai 76. Bölüm Fotoğrafları (1)

Sultan her ne kadar böyle olmadığını anlatmaya çalışsa da RK’in başka bir planı vardır. RK Sultan’ı orada polislere yakalatır. RK Sultan’ın adi bir suçlu olduğunu düşünmektedir.

Yalancı Bahar  Bidaai 76. Bölüm Fotoğrafları

Yalancı Bahar 30 Ağustos Salı Fragmanı
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

NAZ

Merhabalar aslinda rk ve sultanin babasi mohan ölmedi yasiyor ortaya ilerki bölumlerde cikacak ama mohan kundara 2kadınla evlendi aradaki tek fark sultanin arkeyin abisi olmasi arkeyde kendini abisi galiba

Cevapla

olabilir neden olmasin

hayce

Cevapla

Dizi hayranı

Ya arkadaşım sevmiyorsan neden bakıyorsun ha neden neden dizi bilginin yalancı bahar diziisine bakıyorsun

Cevapla

Dicle

Mal sultan babası yüzünden hıncını rk den çıkarıyo

Cevapla

Anonim

Bencede finali sultââan madhuuu yapmali

Cevapla

defne

bence madubalalar finale girmesin ben onları çooooooooooook seviyorum ben 15 yaşındayım ben onları seviyorum çok o filim hiç bitmesin

Cevapla

atilla

evvet ya çuk iyi uldu sultani hapse daha önceden gündermeliydi deyilmi bana katılan var mi sultandan nefret ediyurum

Cevapla

BİWİ

Arkadaslar ben bi iki foto gordum sultan maduyu zorla arabaya falan bindiriyor evine goturuyor madu agliyor acaba sultan maduyu kaciriyormu
Bide RK madunun gozleri onunde eve baska bir kizla giriyor kizi odaya cikariyor kiz ona sariliyor falan… Madu bunlari goruyor …
SULTANİN MADUYU KACİRDİGİNA DAGİR BİSİY OGRENEN LUTFEN YASSİN

Cevapla

RİSHBALA

YES BE RK YESSSS BİR NUMARASİN YAA TİK ONU HAPSE HELLAL OLSUN BASTİRRRR

Popüler Haberler