Yalancı Bahar 28 Ağustos Pazar Özeti 74. Bölüm Fragmanı Gerdek Gecesi

11 yorum
256

Yalancı Bahar 28 Ağustos Neler Olacak?

Yalancı Bahar 74. Bölüm Resimleri Fotoğrafları (1)Kanal 7 ekranlarında Yalancı Bahar dizisi izleyicisini büyülemeye devam ederken; Madhubala ve RK düğünü dillere destan oldu. RK’in annesi Mohan ise düğün sonrasında bütük gelenekleri ve adetleri yaptırma gayretinde. RK ise bu adetlerden gerdek gecesiiçin vakit kalmayacağına korkuyor.

Yalancı Bahar 28 Ağustos Pazar Özeti

Düğün bitmiş ve davetliler dağılmıştır. Davetliler arasında evden gitmeyen iki kişi Deepali ve Sikki’dir. RK Deepali ve Sikki’nin oynadığı oyunların farkındadır ve onları evde görmek istememektedir. Sikki ise RK ve Madhubala’ya yalvarır son bir şans daha almak için

RK’in hiçşans vermeye niyeti yokken Madhubala Deepali’yi köşe çeker ve onunla barış imzalayarak yeni bir hayat isteyip istemediğini sorar. Deepali ise yeni hayatı seçer.

Rk ve Madhubala bir kazanın içine atılan yüzüğü bulma yarışması yapar. Adetler gereği yüzüğü bulan bu evliliğin yöneticisi ve evde sözü geçeni olacaktır. Yüzüğü RK bilerek bulmaz; Madhubala yüzüğü bulunca da eski Madhu olsa bu yüzüğü bana verirdi diye sitem eder.Yalancı Bahar 28 Ağustos Pazar fotoğrafları (3)

Tüm törenler bitince RK ve Madhubala gerdek gecesi için odalarına gerçerler; ancak RK’in farklı düşünceleri vardır. RK Madhubala’yı gerdek gecesinde ellerini kelepçeler ve gözünü bağlayarak onu başka bir yere götürür. RK Madhubala’yı alır ve onu Kamal stüdyosuna götürür.

Sultan ise annesini bulmuş ve onu hastaneye getirmiştir. Sultan’ın amacı annesinin şerefini ona geri vermektir.

Yalancı Bahar 74. Bölüm Resimleri Fotoğrafları

Yalancı Bahar 28 Ağustos  Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Ağustos 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yalancı Bahar 28 Ağustos Pazar Özeti 74. Bölüm Fragmanı Gerdek Gecesi (11 Yorum)

  1. men azerbaycanam bu seryali cox xosdayiram rk.madu birbirlerine yarasillar sultandan nefret eleyirem kaska bu seryala girmiyerdi seryalin sonunda rk.madu ölur nu seryalim maragin apariyor keske rk.madu olmeseydi.

    • eminimki RK -yi daha önce seviyordun ,ama sonra”sultan”gelince bir anda sultanin daha iyi oldugunu dusundun.Madhuyla RK zaten sultan gelmede önce de bir birlerini seviyordular RK ve Madhu cok yakisiyorlar aynen boyle devam.