Yalancı Bahar 14 Kasım Pazartesi Özeti 151. Bölüm Fragmanı Komplo

213 yorum
155

Yalancı Bahar dizisi finale her geçen gün daha yaklaşırken Yalancı Bahar’da final senaryosu da yavaş yavaaş ortaya çıkıyor.yalanci-bahar-151-bolum-fotograflari-5

Yalancı Bahar dizisi 14 kasım pazartesi günü 151. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak.

Yalancı Bahar’ın 151. bölümünde Raju ve Madhubala’ya komplo düzenlenecek.

Yalancı Bahar 14 Kasım Özeti

Bhanu Raju’dan kurtulmak istemektedir; zira Daiji’nin mirasına tek başına konmak en büyük hedefidir. Raju’yu yoluna getirip elektrikli sandalyeye bağlar ve elektrik verir. O sıra Raju’nun ölmesini bekleyen Agni suçu Madhu’ya atmak için onu çağırır.

Madhu içeri girer ve Raju2nun elktirik alarak sallandığını görür. Önce onu eli ile kurtarmak ister; ancak onu da elektriğin çarpacağından korkarak fişi çekmeyi akıl eder ve Raju elektrikten kurtulur; ancak hala kendinde değildir Madhu onun hayatını kurtarmıştır. Oraya gelen Agni ve Bhanu suçu Madhu’ya atar ancak Madhu kendini savunur v elleri boş dönerler.

Bhanu edemez bu seferde Madhu’ya temizlemesi için bir silah kutusu getirir. Gelen kutunun içinde ki bir silah doludur. Silahları Madhu temizlerken Raju bir terslik olduğunu fark eder ve hemen Madhu’nun elinden silahı alırken silah patlar….

Özetin devamı altta bulunan fotoğraf galerisinde. Sitemize bundan sonra Fotofragmanlar da ekleyeceğiz. Sizin bu konuda ki görüşlerinizi önemsiyoruz.

Yalancı Bahar 151. bölüm Fotoğrafları

Yalancı Bahar 14 Kasım Fragmanı izle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2016