Vatanım Sensin Veronika ve Vasili’nin Oğlu Kim?

1 yorum
221

Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin’de bombalar bitmek bilmiyor. Veronika yıllarca oğlunu kaybettiğini zannediyordu. Ve bu konuda eşi komutan Vasili’yi suçluyordu. Çocuklarını işi uğruna ihmal ettiğini ailesini ihmal ettiğini söylüyordu. Ancak gerçekler acaba böyle miydi? Gerçekten oğlu vefat mı etmişti?

vatanim-sensin-ali-kemal-resmi

Cevdet’in başka bir kadınla olduğunu öğrenen Azize yıkılmıştı adeta. Durumu Cevdet’in annesine söyleyince o da arkadaşına durumu anlattı. O da bir büyü falan mı var diyerek bir kadını tavsiye etti. Kadın eve gelince kurduğu cümlelerle dikkati çekti. Kapının arkasında gizlenen ve dinleyen Veronika’yı fark edip kapıyı açtı. Veronika kapı dinlerken yakalansa da gelen misafirlere bağırıp üstünlük kurmak istedi. Gelen falcı Veronika’ya dönüp “ateşler çekildi. Yandığı yer soğudu. Vaktinde evvel ağıt yakanı gördüm de sen niye ölmemişe ağıt yakarsın kadın!” dedi. Veronika söylenenlerin karşısında şok oldu.

senan-karaveronika-vatanim-sensin-oyuncusu

Gece yatamayan Veronika Cevdet’in annesi Hasibe hanımdan tekrar aynı kadınla görüşmek istediğini söyledi. Hasibe hanım Veronika ile falcıyı bir araya getirdi. Falcı kadın, “Biri ay biri güneş toprağın üstünde iki ayrı oğlun var. Her ikisi de nefes alıyor. Diyerek Veronika’nın yıllardır öldü olarak bildiği evladının yaşadığı haberini söylemesi içinde yanan evlat acısını alevlendirdi. Peki Veronika’nın oğlu Ali Kemal olabilir mi? Cevdet binbaşı savaş sırasında yangında kurtardığını biliyoruz. Vasili ve Veronika’nın evladınında yangın sırasında öldüğünü zannetmesi tesadüf olamaz. Yani Vasili ve Veronika’nın oğlu ALİ KEMAL’dir.

vatanim-sensin-ali-kemal-resmi

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 24 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Vatanım Sensin Veronika ve Vasili’nin Oğlu Kim? (1 Yorum)