Vatanım Sensin Ali Kemal Yaşıyor mu?

Vatanım Sensin dizisinin ilk bölümü 27 ekim perşembe akşamı Star Tv ekranlarında başladı. Vatanım Sensin dizisinin adını sizlere daha önce Vatan Haini olarak duyurmuştuk sizlere. Şimdi senaryoyu daha yakından incelediğimizde Vatanım Sensin dizisinin isminin neden Vatan Haini olarak değiştirildiğini daha iyi anlamaktayız.vatanim-sensin-ali-kemal-oldu-mu-resimleri

Vatanım Sensin dizisinde aslında Cevdet vatanını çok seven bir komutandır; ancak savaşta Yunanlılar’a esir düşünce onlar ile iş birliği yaparak kendi canını kurtarmaya çalışır. Daha sonra durumun sadece can meselesi olmadığını gören Cevdet vatanını kurtarmak için vatanını satan bir komutan edasında görevler alır.

Cevdet düşmanın içine girmiş gizli bir Türk ajanıdır. İlk hedefi düşmanın planından devletini haberdar etmektir. Cevdet vatanını kurtarmak uğrunda oğlu Ali Kemal’i gözünü kırpmadan vurur ve vatanını şehit verir.

Bu durumda Ali Kemal karakterine hayat veren Kubilay Aka Vatanım Sensin  dizisi ile 13 bölüm üzerinden anlaşma sağlmıştır. Bu durumda Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal’in ölme şansı yoktur.

Azize oğlunun öldüğünü düşünür ancak ölen Ali Kemal değil Hasan Tahsin’dir. Cevdet oğlu Ali Kemal’i kurtarmıştır; ancak biraz ortalarda görünmemesi gerekmetedir.cevdet-ali-kemali-nasil-kurtardi-fotograflari

Vatanım Sensin Ali Kemal Geri Dönecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın