Menü Aç/Kapat
Vatanım Sensin 22 Aralık Perşembe Özeti 9. Bölüm Fragmanı Vatanım Sensin 16.12.2016
Vatanım Sensin 22 Aralık Perşembe Özeti 9. Bölüm Fragmanı

Kanal D’nin sevilen dizisi Vatanım Sensin 22 Aralık Perşembe günü 9. Bölümü ile sizlerle olacak. Heyecan dolu dakikalarla dolu olan Vatanım Sensin 22 Aralık Perşembe 9. Bölümünde Cevdet’in gerçek kimliği Vasili tarafından sorgulanacak.

Vatanım Sensin 22 Aralık Perşembe Özeti 9. Bölüm

vatanim-sensin-5-bolum-resmi2

Cevdet vatanı için kendini adeta feda eden biridir. Yunan ordusuna ait olan silahların olduğu cephaneyi havaya uçuran Cevdet dikkatleri üzerine çekmektedir. Ölmez Hasan ise Tevfik ile birlik etmiştir ve Cevdet’e karşı durmak istemektedir. Yaralanan Ölmez Hasan hastanedeyken Azize ile konuşur. Eşinin Yunan askeri olduğunu söyleyince Azize eşinin durumunu düşünüp gözyaşlarına boğulur. Tam da bu esnada Ölmez Hasan o sözleri söyler: Aslında senin eşin bildiğin gibi değil. Ölmez Hasan her şeyi söyleyecek midir, Azize bunlara ne diyecektir merak konusudur.

baki-davrakvasili-vatanim-sensin-oyuncusu

Vasili ise oğlu Leon’un da kışkırtmasıyla kafasında epeyce soru işaretleri oluşmuştur. Cevdet hain midir? Neden silahlar patladığında ortada yoktur? Kaçırılma olayında neden ona bir şey olmamış herkesi öldürenler neden ona dokunmamıştır? Bu sorularla boğulan Vasili Cevdet’e hesap sormak için onu karşısına alır.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Cevapla

fatoş

abi Leon la Hilal olmalı bence.. başka adam sokmayın araya ya.. onların enerjileri daha yüksek.. hemde uyumlular.. bide daha fazla görebilsek ekranda..

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler