Var Mısınız Yok Musunuz 30 Temmuz Cumartesi Tolga ve Gülşah Ne Kadar Kazandı?

Var Mısınız Yok Musunuz 30 Temmuz Cumartesi Sonucu

var mısınız yok musunuz 30 temmuz son resim

Var Mısınız Yok Musunuz yarışmasında 22:15 itibari ile tablo bu şekilde. Gülşah ve Tolga para ağaçlarında ne kadar kırmızı varsa açtı; ancak sonradan maviler de açılınca para ağacı biraz toparlandı. Şuanda Hamdi Bey’in teklifi 50.000 TL civarında. Gülşah ve Tolga’nın istediği rakam ise bir ev alabilecek kadar yani 200.000 civarında. Var Mısınız Yok Musunuz yarışması 30 temmuz sonucu çok kısa zaman içinde açıklanacak ve sayfamıza eklenecektir.

Var Mısınız Yok Musunuz yarışmasında 30 Temmuz cumartesi günü  Tolga ve Gülşah 30.600 TL’lik teklifi kabul etti. Tolga ve Gülşah eğer devam etseydi 106.000 TL’lik teklif ile karşılaşacaktır. Neyse Sağlık olsun

Tolga ve Gülşah Var Mısınız Yok Musunuz’dan 30.300 TL kazandı 

İlker Ayrık’ın sunumu ile ekranlara gelen Var Mısınız Yok Musunuz yarışmasında 30 temmuz cumartesi heyecanı yaşanıyor. Var Mısınız Yok Musunuz yarışmasının 11. bölümünde Gülşah ve Tolga çifti yarışacak.

Var Mısınız Yok Musunuz Tolga ve Gülşah Ne Kadar Kazandı?Var Mısınız Yok Musunuz 30 Temmuz resimleri

Tolga ve Gülşah çifti yarıştığı Var Mısınız Yok Musunuz programı şuanda yayınlanmadı. Var Mısınız Yok Musunuz programından şuanda tüyo sızmadı. Var Mısınız Yok Musunuz programı 30 temmuz sonucunu şuanda bizde bilmiyoruz.

Var Mısınız Yok Musunuz programı 30 temmuz akşamı yayınlandığında ve Tolga ile Gülşah çiftinin kazandığı rakam belli olduğunda sayfamıza eklenecektir.

Var Mısınız Yok Musunuz yeni bölümü ile 30 temmuz cumartesi 20:30 da Kanal D ekranlarındaVar Mısınız Yok Musunuz 30 Temmuz fotoğrafları

 Var Mısınız Yok Musunuz Tolga ve Gülşah kaç para kazandı?

Tolga ve Gülşah’ın kaç TL kazandığını 30 temmuz cumartesi akşamı bu sayfalardan öğrenebileceksiniz

Var Mısınız Yok Musunuz gülşah ve tolga

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 28 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın