Türk Malı Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

2 yorum
238

Star TV Süreç Film’in yeni projesi Türk Malı’nı 28 mayıs pazar akşamı 20:00’da izleyicisi karşısına çıkarmaya karar verdi. Komedi tarzında yayınlanması beklenen dizide ünlü oyuncular Şafak Sezer ve Mehmet Ali Erbil rol alacak. Sit kom tarzında aile komedisi olması beklenen dizinin çekimleri nisan ayına başlandı.

Tayfun Güneyer’in senaristliğini  yapacağı ve yönetmen koltuğunda Jale Atabey’in oturacağı Türk Malı dizisinin Sit kom tarzında uzun zaman aradan sonra çekilen dizi olma özelliği taşıyor.

Türk Malı Yeni Balya Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Şafak Sezer(Erman KUZU) –Eymen KUZU-

Türk Malı Yeni Balya Dizisisinde rol alacak olan Şafak Sezer 10 Ekim 1970 yılında Ankara Sincan’da dünyaya geldi. 1989 yılında Ankara Halk Tiyatrosu’nda Haldun Taner’in ‘Eşeğin Gölgesi’ adlı oyunla sahneye çıkan ünlü komedyen daha sonra bir çok tiyatro oyununda rol almıştır. Birçok dizi ve filmde oynayan Şafak Sezer Esra Sezer ile evli. Bu evlilikten Sudem ve Irmak isminde iki çocukları bulunuyor.

Şafak Sezer’in Rol Aldığı Dizi ve Filmler

Kadri’nin Götürdüğü Yere Git (2009)  Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz (2008) TV Filmi  Maskeli Beşler: Kıbrıs (2007)  Kutsal Damacana (2007)
Maskeli Beşler: Irak (2006)  Hababam Sınıfı Üç Buçuk (2005)  Maskeli Beşler İntikam Peşinde (2005) Hababam Sınıfı Askerde (2004)
Hababam Sınıfı Merhaba (2003) G.O.R.A (2004)  Rus Gelin (2002)  Vizontele (2001)  Bir Düğün Masalı (1993)  Baskül Ailesi (1997)  Sıdıka (1997) Ekmek Teknesi (2002)  Altın Kafes (2004)  Bendeniz Aysel (2005)  Ah Polis Olsam (2005)  Düş Yakamdan (2006)  Fesubanallah

Erman KUZU emekli bir postacıdır. Yeni işi ise özel halk otobüsü şoförüdür. Eşi Abiyeden ayrılmıştır. İki çocuk babasıdır

Eymen KUZU

Eymen KUZU Erman’ın amcasının oğlu, Selin ve Atom’un babası. Çok zengin bir iş adamıdır.

Hasibe Eren(Bakiye ÇEKİRDEK)

Avrupa Yakası dizisi ile tanınmıştır. Son olarak Görümce filminde ve Aile İşi dizisinde rol almıştır.

Bakiye Atom’un dadısıdır. Hiç evlenmemiştir. Tek hayali zengin bir koca bulmaktır.

Mehmet Ali Erbil(Bahattin SÜMBÜL)

Türk Malı Yeni Balya Dizisisinde rol alacak olan Mehmet Ali Erbil 8 Şubat 1957 yılında istanbul’da dünyaya geldi. Ankara Devlet Konservatuarı mazunu olan sanatçı aynı zamanda sunucu, yapımcı, komedyen, şovmen ve seslendirme sanatçısıdır. Hayatına sayısız  film, 10’dan fazla dizi ve tiyatro oyunu  sığdırmış olan oyuncu , 5’den fazla televizyon programının sunuculuğunu yapmıştır. Son olarak çarkıfelek programını sunun usta oyuncu şimdilik bekardır aynı zamanda üç  çocuk babasıdır.  Dünyada sadece 100 kişide görülen Kaçış Sendromu hastası olan Mehmet Ali Erbil’in dizideki karakteri henüz belli değildir.

Çapkın ve talihsiz bir adam. 80’li yıllarda ünlü bir piyanist şantörmüş. Zengin bir ailenin kızı olan Şaduman ile evlenmiştir.

Nergis KUMBASAR(Şadıman SÜMBÜL)

Son olarak Kiralık Aşk dizisinde rol almıştır.

Bahattin’in karısı.

Anıl İlter(Onur GÜNEY)

Çalışkan başarılı bir psikolog

Burcu Binici(Deren GÜNEY)

1986 yılında Erzurum’da doğan Burcu BİNİCİ 31 yaşındadır. Aydın’da büyüdü ve Anadolu Ateşinde yer aldı. 6 Mantı ve Düriye’nin Güğümleri en çok tanındığı projelerdendir.

Deren iyi bir reklamcı. Titiz ve temiz bir kadın

Gülhan Tekin(Hidayet BALIK)

BKM Mutfak Çok Güzel Hareketler programı ile tanınmıştır.

Bahattin ve Şadıman’ın hizmetlisi. Dobra bir kadın

Selen Görgüzel Alkan(Şehnaz ÖZÇELİK)

Hamdi Alkan’ın son eşidir.

Eymen  Kuzu’nun sevgilisi. Servet avcısı bir kadın. Çok ünlü ve büyük bir mankenlik ve oyunculuk ajansının sahibi

Serkan Şengül(Rıfkı ATILGAN)

Kolpaçino 3 ile tanınmıştır. Şafak Sezer’in ekibindendir.

Sitenin güvenlik görevlisi

Haki Biçici

İlke Korkmaz(Atom KUZU)

Buse Narcı(Selin KUZU)

Emre ALTUĞ’un eski eşi.

Eymen Kuzu’nun kızı. Tiki bir tip 17 yaşında

Polina Ch(Valeri HAMÇİK)

Eymen Kuzu’nun hizmetlisi. Ukraynalı

Gözde Kansu

Türk Malı Yeni Balya Dizisi kadrosuna yeni dahil olan Gözde Kansu 23 Ağustos 1980(36) doğumludur.170 cm boyundadır.İçerde dizisinin final yapmasıyla diziye dahil olacak oyuncu Gözde Kansu’nun  performansının nasıl olacağı şimiden merak konusu.

 

 

 

DİZİYLE İLGİLİ GELİŞMELERİ PAYLAŞAMAYA DEVAM EDECEĞİZ.

Türk Malı 1. Tanıtım Fragmanı

Türk Malı 2. Tanıtım Fragmanı

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 30 Mart 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Türk Malı Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri (2 Yorum)

  1. Fatoş geçen bölümdeki pizza konusu hala devam ediyo çok sıktı artık Mehmet alu erbil için seyrediyoruz çünki mükemmel eskilerden aynı konular gösterirse gerçekten bayıcak lütfen bir pazarımız var eskilere gitmeyelim dedi ki:

    Eski pizza konuları kaldırın bayıyo artık M Ali erbil gelmiş yeni kadro bunlar için seyrediyoruz tekrar geçen dizidekileri göstermesek çok iyi olur