TRT Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim Dizileri Ne Zaman Başlıyor ?

yorumsuz
305

TRT yöneticilerinden önemli açıklamalar geldi. Diriliş Ertuğrul bittikten sonra başlayacak dizi ve projeler yavaş yavaş belli olmaya başlıyor. Geçtiğimiz günlerde 2017 yılında başlayacağını haber verdiğimiz Malazgirt dizisine yenileri ekleniyor. Peki bu yeni dizilerin adları ne oyuncu kadrosu ve konuları ne olacak ? Fatih Sultan Mehmet dizisi ve Yavuz Sultan Selim dizisi ne zaman başlıyor başlayacak ? İşte detaylar haberimizde

Yeni Tarihi Osmanlı Dizisi

Adeta tarihi dizilerin tek adresi haline gelen TRT yeni dizi projelerini açıklamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde kanal yöneticileri bu konu hakkında önemli haberler verdi. Diriliş Ertuğrul bittikten sonra yeni yapımlarla izleyici ile buluşacaklarını açıklayan yönetim Konusu Osmanlı padişahlarından Fatih Sultan Mehmet ve Yavuz Sultan Selim olan iki yeni dizi için çalıştıklarını açıkladılar.

Mehmet Bozdağ ise 2017 yılında Malazgirt 1071 Alparslan dizisinin başlayacağını haber verdi. Şimdilik bu dizilerin başlama tarihi ve yılı hakkında net bir bilgi sahibi değiliz fakat dizilerin 2016 yılında başlamasını düşünmüyoruz. Dizilerin tam oyuncu kadrosu konusu ve hikayesi belli olur olmaz tanıtım fragmanları ile size bilgi vereceğiz.

Tanıtım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın