Teen Wolf 7. Sezon Ne Zaman Başlıyor

Teen Wolf (Ergen Kurt) 7. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ?

Teen Wolf 7. Sezon onayını aldı ı ne zaman başlar 7. Sezon 1. bölüm yayın tarihi belli oldu mu ? Gelecek Sezon dizide kimler olacak konusu bilgileri detayları yazımızda olacak

Teen Wolf 7. Sezon Ne Zaman Çıkıyor ?1 

Son dönemin fenomen dizilerinden Teen Wolf 6. sezonu bitmeye yaklaşırken izleyenleri 7. Sezonu olup olamayacağını merak etti.

Sevilen dizinin şuan için 7. sezon onayı alıp almadığı belli değil fakat eğer 6. Sezon bitmezse dizinin 7. sezonu çıkmasına kesin gözle bakılıyor.

Başrollerinde Taylor POSEY ( Scoot McCall), Crystal Reed (Allison Argent) gibi oyuncuları olan ve diziye 5. sezon katılan Cody Cristian(Theo) ve 6. sezonda yaşayıp yaşamayacağı belli olmayan Tyler Hoechlin oyuncusu ile heyecanlı bir şekilde 7. sezonda bekleniyor.

Konu olrak 7. sezonda Kurt adamdan farklı fantastik hikayelere girmesi beklenen Teen Wolf 7. sezon detayları belli oldukça yazımızdan sizleri haberdar edeceğiz.

Gençlerin ve Kurt Adam dizi severlerin vazgeçemeyeceği dizi 6. Sezonu ile bu yaz ekranlarda olacak.

"TEEN WOLF" SEASON 4 - starring Tyler Posey, Dylan O'Brien, Holland Roden, Linden Ashby, JR Bourne, Charie Carver, Max Carver, Daniel Sharman

Teen Wolf 7. Sezon Ne Zaman Başlıyor 2017

Dizinin kanalından şuan için resmi bir açıklama yok fakat diğer sezonlarda olduğu gibi Haziran Ayı sonları veya Temmuz ayı başları izlenebilecek gibi. Kesin yayın tarihi için yazımızı güncelliyoruz.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Haziran 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Teen Wolf 7. Sezon Ne Zaman Başlıyor (16 Yorum)

  1. dizi 6 sezonla final yaptı 7 sezon olmayaçak boşuna beklemeyin yeni diziler için bizi istigramda takip edbilirsiniz

  2. Hani ya temmuzun başlarındayız niye başlamadı. Bu zamanlar başlamassa hiç başlamaz. Baya bi ara oldu. Temmuzun gelmesini dört gözle beklerken temmuz geldi hani dizi ben göremiyorum ama!!!!

  3. YAA ABI BASLASIN ARTIK YEMIN EDIYOM ALAYACAG YA SOKARIM YAPACAGINIZ ISI GELSIN ARTIK SU & SEZONNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN>>>>>>>>>>>&77777777777777777777777