Menü Aç/Kapat
Tatlı İntikam Yeni Gelen Barış Kimdir İlker Kızmaz Dizileri Fotoğrafları Tatlı İntikam 25.09.2016
Tatlı İntikam Yeni Gelen Barış Kimdir İlker Kızmaz Dizileri Fotoğrafları

Tatlı İntikam Yeni Gelen Barış’ı Kim Canlandırıyor?


Tatlı İntikam dizisi dinal öncesi yeni bir takviye ile oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Tatlı İntikam’a dahil olan yeni oyuncular; Tatlı İntikam devam edecek mi sorularını gündeme getirse de ne yazık ki Tatlı İntikam dizisinin ekim ayı içerisinde final yapması kesinleşti. Tatlı İntikam dizisi neden final yapıyor? detaylar için[mavibuton] tıklayınız[/mavibuton]1

Tatlı İntikam dizisine yeni dahil olan Barış karakterine İlker Kızmaz hayat verecek. Peki İlker Kızmaz kimdir? İlker Kızmaz hangi dizilerde oynadı? İşte tüm detaylar.

 

1975 yılında İzmir’de dünyaya gelen İlker Kızmaz 41 yaşındadır. Bahçeşehir Üniversitesinde oyunculuk eğitimi alan  İlker Kızmaz son olarak Sevda Kuşun Kanadında, Sevdam Alabora ve Benim Adım Gültepe gibi projelerdeyan rollerde yer almıştır. İlk televizyon deneyimi ise 2002 yılında Yeter Anne dizisi ile ekranlara çıkmıştır.

Tatlı İntikam Dizisi tam liste Oyuncu Listesi Karakterleri Kadrosu için [pembebuton]tıklayınız[/pembebuton]22

 

İlker Kızmaz sevgilisi?

Aslı Türkel ile evlidir ve 1 çocukları vardır.

1

Tatlı İntikam İlker Kızmaz Fotoğrafları?

 
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler