Tatlı İntikam Rüzgarın Dedesi Öldü mü? Yaşayacak mı? 16 temmuz

Tatlı İntikam Rüzgarın Dedesi Öldü mü

2 Tatlı İntikam dizisinde sonradan dahil olan Rüzgar karkaterinin dedesi ile ilgili özel bir gelişme Tatlı İntikam dizisi 16. bölümde gerçekleşecek. Tatlı İntikam dizisiin 16 temmuz cumartesi günü yayınlanacak 16. bölümünde gördüklerine inanamayan ve daha fazla kalbi dayanamayan Rüzgarın Dedesi kalp krizi geçirecek

Rüzgar ve Sinan arasında ki evliliğin tek sebebi olan Rüzgarın Dedesi Pelin ve Sinan’ı o halde görünce daha fazla kalbine dayanamaz ve kalbi tekler. Pelin ve Sinan’ın artık bekleyecek vakitleri kalmamıştır. Pelin her şeyi öğrenmiştir. Pelin Rüzgar ve Sinan arasında ki evliliğin düzmece ve dedenin mutluluğu için olduğunu öğrenince Sinan’a karşı kendini daha fazla tutamayacak ve sarılıp öpüşecekler.

Rüzgar ise dedesinin kalp krizi geçirmesinin tek sebenini Pelin olarak görecektir; zaten dedesi ölecektir bu nedenle de Pelin ve Sinan beklemelidir. Sinan ise bu olayın tek sorumlusunu kendisi olarak görmektedir; çünkü verdiği sözü tutamamıştır.

Şuanda Rüzgarın Dedesinin ölüm ölmeyeceği yada  yaşayıp yaşamayacağı ile ilgili kesin bilgiler yok; ancak bizce ölmeyecek ve Rüzgar ve Sinan aşkının peşinden kopacak gibi.

Tatlı İntikam Rüzgar diziden ayrıldı mı?

Tatlı İntikam dizisinde Rüzgar’ın dedesi ölürse ve Rüzgar karkaterini canlandıran Büşra Develi’nin de rolü biterse tabi ki Tatlı İntikam dizisinde Rüzgar karakteri diziden ayrılır1

Tatlı İntikam 16 temmuz 2. Fragmanı

Tatli İntikam Pelin Ve Sinan Sahnesi

READ  Kanal D Tatlı İntikam Yeni ve Son Bölüm Tekrarı Hangi Günler ? Saat Kaçta
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 10 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın