Tatlı İntikam Dizisi Oyuncu Listesi Karakterleri Kadrosu Konusu

7 yorum
1.104

Tatlı İntikam Dizisi Oyuncu Listesi Karakterleri Kadrosu Konusu

Kanal D yaz ekranlarında izleyici ile buluşturacağı yeni bir yaz dizisini daha izleyicisine tanıttı. Kanal D yeni dizisini tanıtmakla kalmadan tanıtım fragmanını da yayınladı.

Başrollerinde  Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç’ın yer alacağı açıklanan projenin detayları da belli olmaya başladı.

Yapımcılığını D Productions yapacağı yönetmenliğini ise Barış Erçetin’in üstleneceği, senaryosunu Pınar Ordu ve İlker Arslan’ın yazacağı Tatlı İntikam dizisi bakalım yaz aylarında Kanal D’nin yüzünü güldürebilecek mi?Tatlı İntikam Dizisi oyuncu listesi

Tatlı İntikam Dizisi Konusu

Pelin’in Aşkta bir türlü yüzü gülmez, nihayet talihini yener ve çok yakışıklı bir adamla evlenmeye karar verir; ancak damat bey, nikah günü ortadan bir anda kaybolur ve Pelin, aşık olduğu adam tarafından düğününde yapayalnız bırakılır. Pelin bu talihsizliğinin sebebini ararken tanıştığı bilgili bir kadın, mutlu olamama sebebini, geçmişte çok üzdüğü ve gönlünü almadığı birinin ahından kaynaklandığını söyler. Her şey Pelin’in üzdüğü Tankut’un kalbini kazanmaya çalışmasının peşine düşer ve hikaye başlar.Tatlı İntikam Dizisi Oyuncu Listesi Karakterleri Kadrosu Konusu

Tatlı İntikam Dizisinin romantik komedi tarzında olacağı ve düğün günü sevdiği adam tarafından terk edilen bir kızın hikayesini anlatacağı öğrenildi.

Konusu itibari ile Star Tv’de yayınlanan Gönül İşleri dizisine benzeyen Tatlı İntikam dizisi kendini zorlu bir mücadelenin içinde bulan genç ve güzel bir kızın hayatını anlatacak.

Tatlı İntikam Dizisi Oyuncu Listesi

Leyla Lydia Tuğutlu(Pelin Seyhan)

1989 Berlin doğumlu olanbaşarılı oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu 27 yaşındadır. Türk bir babanın ve Alman bir annenin kızıdır yani bu güzel kız aslında bir Türk’türİstanbul Üniversitesi Alman Dili bölümü öğrencisidir. Son olarak Kiralık Aşk dizisinde İz karakterini canlandırmıştır.. Miss Turkey 2008 yarışması birincisidir. Oyunculuk ve mankenlik eğitimleri almıştır. İlk olarak Karadayı dizisinde Songül Kara karakteri ile rol almıştır.

Pelin Seyhan başarılı bir Diyetisyendir. Zengin bir ailenin kızıdır babası Pelin ne isterse yapmıştır; ancak Pelin biraz şansız bir kızdır. Pelin geçmişte yaptığı bir hata yüzünden evlenemeyeceğini düşünmektedir

Leyla-Lydia-Tugutlu Tatlı İntikam Dizisi Oyuncusu

Furkan Andıç(Tankut- Sinan)

1990 İstanbul doğumlu yakışıklı oyuncu 26 yaşındadır. Bilgi Üniversitesi Radyo ve Televizyon Programcılığı bölümünde eğitim almaktadır. Kaçak Gelinler dizisinde canlandırdığı Selim karakteri ile adından söz ettirmeyi başarmıştır. Son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde Gökhan karakterine hayat vermiştir.

Tankut Tıp Fakültesi öğrencisi iken Pelin’e aşkını itiraf etmiş, Pelin’in onu aşağılaması ile hayatı kararmıştır. Tıp Fakültesini bırakan Tankut baba mesleği olan aşçılığa başlamıştır. Tankut hayatında köklü değişiklikler yapmış, ismini bile Sinan olarak değiştirmiştir. Şimdilerde Sinan arkadaşı Bülent ile yeni bir restoran açmıştır

Tatlı İntikam Tankut Kimdir? Detaylı Biyografisi Rol Aldığı Diziler ve Fotoğrafları İçin Tıklayınız

furkan andıç Tatlı İntikam Dizisi Oyuncu kadrosu

Can Nergis(Tolga) – Senaryo gereği Milano’ya taşınarak diziden ayrıldı 

1985 İstanbul doğumlu oyuncumuz 31 yaşına basmıştır. Maral dizisinde canlandırdığı karakter ile bilinen Can Nergis son olarak Arka Sokaklar dizisinde Komiser Onur rolünde karşımıza çıkmıştır. Can NERGİS Tatlı İntikam dizisinde Tolga karakterine hayat verecektir.

Tolga Tatlı İntikam dizisinde yakışıklı ve futbol hayranı bir gençtir. Pelin’i düğün günü bırakıp kaçmıştır. Sebebini ise evlilikten korkmak olarak açıklamıştır.

Tatlı İntikam Tolga Kimdir? Detaylı Biyografisi Rol Aldığı Diziler ve Fotoğrafları İçin Tıklayınız

 

İlker KIZMAZ(Barış)

ilker-kizmaz-tatli-intikam-oyuncusu

Tuna Kırlı(Doğan)

Tuna Kırlı 1979 İstanbul doğumludur ve 37 yaşındadır. 1.78 boyunda olan yakışıklı oyuncu son olarak Düğün Dernek Filminde rol almıştır

Doğan diziye sonradan dahil olacak ve Pelin’in çocukluk aşkını canlandıracaktır

Tatlı-İntikam-tuna kırlı doğan

Büşra Develi(Rüzgar)

Sinan’a aşık bir kız. Aynı zamanda Sinan’ın yakın dostu ve resmi olarak da eşi

tatlı intikam rüzgar (1)

 

 Hazal Türesan(Başak)

Kara Para Aşk dizisinde Elif’in psikılojik rahatsız ablası rolünü canlandırmıştır. Unutma Beni dizisinde de Azra karakterini canlandırarak rol almıştır. Hazar TÜRESAN Tatlı İntikam dizisinde Başak karakterine hayat verecektir.

Başak Tatlı İntikam dizisinde Pelin’in arkadaşıdır. Zengin ve şımarık bir kızdır.

Tatlı İntikam Başak Kimdir? Detaylı Biyografisi Rol Aldığı Diziler ve Fotoğrafları İçin Tıklayınız

Hazal Türesan Tatlı İntikam Dizisi karakterleri

Cemre Gümeli(Simay)

Tatlı İntikam dizisinde Simay karakterine hayat vererek ilk televizyon dizisi deneyimini yaşayacaktır. Cemre GÜMELİ Tatlı İntikam dizisinde Simay karakterine hayat verecektir.

Simay Tatlı İntikam dizisinde Pelin’in yakın arkadaşı rolüne hayat verecektir. Tolga’nın bir arkadaşı ile evlidir.

cemre gümeli simay tatlı intikam dizisi oyuncusu

Çağrı Çıtanak (Bülent)

1990 Hatay doğumlu yakışıklı oyuncu 26 yaşındadır. Babam sınıfta kaldı dizisinde Kaan karakterine hayat vermiştir. ÇAğrı ÇITANAK Tatlı İntikam dizisinde Bülent karakterine hayat verecektir.

Bülent; Tatlı İntikam dizisinde Sinan’ın yakın arkadaşı rolünü hayat vermektedir. Sinan ile birlikte bir restoran açmıştır. 

Tatlı İntikam Bülent Kimdir? Detaylı Biyografisi Rol Aldığı Diziler ve Fotoğrafları İçin Tıklayınız

Çağrı Çıtanak (Bülent) tatlı intikam dizisi oyuncu kadrosu

Seren Deniz Yalçın (Ceyda)

1994 İstanbul doğumlu güzel oyuncu 22 yaşındadır. Kanal D’nin günlük dizisi Aşk ve Günah’ta  ilk defa başrol oynayan Seren Deniz Yalçın dizide Nesrin karakterini canlandırmıştır. Seren Deniz Yalçın Tatlı İntikam dizisinde Ceyda karakterine hayat verecektir.

Ceyda; Sinan’ın Aile dostlarının kızıdır. Sinan’ın annesi Ceyda’yı Sinan’a ayarlamaya çalışır.

Tatlı İntikam Ceyda Kimdir? Detaylı Biyografisi Rol Aldığı Diziler ve Fotoğrafları İçin Tıklayınız

Seren Deniz Yalçın (Ceyda) tatlı intikam dizisi oyuncusu

Zeyno Günenç(Süheyla): 

1967 İzmit doğumlu deneyimli oyuncu 49 yaşındadır ve dominant teyze olarak tanınır. Çocuklar Duymasın dizisinde uzun yıllar görev alan güzel oyuncu son olarak Geniş Aile dizisinde yer almıştır. Zeyno Günenç Tatlı İntikam dizisinde Süheyla karakterine hayat verecektir.

Süheyla Pelin’in annesidir.

Zeyno Günenç Tatlı İntikam Dizisi

Elif Çakman (Havva)

1978 İstanbul doğumlu oyuncumuz son olarak Kacamın Ailesi ve Ulan İstanbul dizilerinde yer almıştır. Elif Çakman Tatlı İntikam dizisinde Havva karakterine hayat verecektir.

Havva; Sinan’ın ablasıdır

Elif Çakman (Havva) tatlı intikam dizisi oyuncu kadrosu

Emre Taşkıran (Hakan)

Sungular dizisinde Yusuf karakterine hayat vermiştir.

Emre Taşkıran Tatlı İntikam dizisinde Serkan karakterine hayat verecektir.

Serkan; Simay’ın kocasıdır. Tolga’nın yakın arkadaşıdır.

Emre Taşkıran (Hakan) tatlı intikam dizisi oyuncu kadrosu

Gürsu Gür (Zübeyir)

Son olarak Gamsız Hayat dizisinde Halil karakterine hayat vermiştir. Son dönemlerde yan rollerin vazgeçilmez oyuncularından olmayı başarmıştır. Gürsu GÜR Tatlı İntikam dizisinde Zübeyir karakterine hayat verecektir.

Zübeyir; Pelin’in babası Rıza’nın sağ koludur. Rıza her işini Zübeyr ile halleder.

Gürsu Gür (Zübeyir) tatlı intikam dizisi oyuncusu

Ayşenil Şamlıoğlu(Meliha)

1956 İStanbul doğumlu oyuncumuz 60 yaşındadır ve uzun yıllar yurt dışında yaşamıştır. Sayısız tiyatro oyununda ve diğer projelerde yer alan deneyimli oyuncu son olarak Kocamın Ailesi dizisinde Tarık’ın annesi karakterine hayat vermiştir Ayşenil ŞAMLIPĞLU Tatlı İntikam dizisinde Meliha karakterine hayat verecektir.

Meliha Tankut’un annesidir.

Ayşenil Şamlıoğlu Tatlı İntikam Dizisi Oyuncu resimleri

Kerem Atabeyoğlu(Rıza):

1968 doğumlu deneyimli oyuncu 48 yaşındadır. Kavak Yelleri, Aşk ve Ceza, Paşa Gönlüm gibi dizilerde yan rollerde yer almıştır. Kerem Atabeyoğlu  Tatlı İntikam dizisinde Rıza karakterine hayat verecektir.

Rıza; Pelin’in babasıdır. Kıskanç bir adamdır; kızının bir istediğini iki etmemiştir.

Kerem Atabeyoglu tatlı intikam dizisi oyuncu kadrosu

Bülent Seyran(Necip):

1976 Almanya doğumlu deneyimli oyuncu 40 yaşındadır. Bülent Seyran’ı Fatma Gül’ün Suçu Ne  ve Selena gibi dizilerden tanıyoruz. Bülent Seyran Tatlı İntikam dizisinde Necip karakterine hayat verecektir.

Necip, Sinan’ın ablası Havva’nın kocasıdır.

bülent seyran tatlı intikam dizisi oyuncusu

Barış Gönenen (Serkan)

1989 İstanbul doğumludur. Beykent Üniversitesi oyunculuk mezunudur. Tatlı İntikam dizisi ilk ciddi projesi olacaktır. Barış Gönen Tatlı İntikam dizisinde Serkan karakterine hayat verecektir.

Serkan Sinan’ın restoranın çalışmaktadır. Sinan’ın sağ koludur

Barış Gönenen (Serkan) tatlı intikam dizisi oyuncusu

Tatlı İntikam Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı

Tatlı İntikam Dizisi 1. Tanıtım Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tatlı İntikam Dizisi Oyuncu Listesi Karakterleri Kadrosu Konusu (7 Yorum)

  1. ben bu diziyi çok seviyorum bence çok güzel ve çok duygusal bir dizi lütfen bu dizi 2016 sezon finali yapması lütfeeeeeennn.