Tatlı İntikam Dizisi 2. Bölüm Fragmanı 21 Mart Pazartesi

yorumsuz
102

Tatlı İntikam Dizisi 2. Bölüm Fragmanı 21 Mart Pazartesi

Tatlı İntikam Dizisi 2. Bölüm fragmanıKanal D’nin Romantik Komedi tadında aşk dizisi Tatlı İntikam 2. bölümü ile 21 mart pazartesi akşamı Kanal D ekranlarında yayınlanabilir.

Tatlı İntikam dizisi pazartesi akşamları Kanal D ekranlarında sevenleri ile buluşabilir; ancak  pazartesi günü Survivor’un olması Kanal’ı ve yapımcıyı düşündüren en önemli konu.

Tatlı İntikam Dizisi 21 mart fragmanıBaşrollerindeLeyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç’ın olduğu Tatlı İntikam dizisi ilk bölümü ile izleyiciden tam not almayı başardı. Kanal D ekranlarına yakışan ikili izleyiciyi kendine bağladı.

Şimdiden Leyla Lydia Tuğutlu ve Furkan Andıç’ın canlandırdıkları Tankut ve Pelin karakteri sosyal medyanın birbirine en çok yakışan çiftine aday seçildi. 

Tatlı İntikam Dizisi 2 bolum fragmanTatlı İntikam dizisin 2. bölümde Pelin yaptığı bir hatadan dolayı Tankut’dan özür diler. Tankut ise bu olayı kolay kapatacağa benzemiyor. Leyla’ya yaptığı bu hatanın bedelini ödetmeden onu affetmeyecektir.

Tatlı İntikam Dizisi 2. Bölüm Fragmanı

Tatlı İntikam dizisi 2. bölüm fragmanı şuanda yayınlanmadı. Tatlı İntikam dizisi 21 mart pazartesi fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecekrtir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 7 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın