Tatlı İntikam 3. bölüm 2. fragmanı Pelin Sinan’a Aşık Olur

Tatlı İntikam 3. bölüm 2. fragmanı Pelin Takut’a Aşık Olur

Kanal D ekranlarında 26 mart akşamı başlayan romantik komedi dizisi Tatlı İntikam çok beğenildi. Pelin ve Tankut aşkı ise sosyal medyanın en çok konuşulan konularından oldu.

Tatlı İntikam 3. bölüm özetiTatlı İntikam dizisi 3. bölümü ile cumartesi akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. Tatlı İntikam 9 nisan da 3. bölümü ile Kanal D’de

Üniversite yıllarında çok garip bir tipi olan Tankut Tıp Fakültesi öğrencisi iken Pelin’e olan aşkı nedeniyle Tıp Fakültesini bırakır ve baba mesleği olan aşçı olur. Pelin ise başarılı ve zengin bir diyetisyendir. Tankut üniversite’de Tankut ismini kullanmış sonra ise kötü günleri arkasında bırakmak için Sinan ismine geçmiştir

Tatlı İntikam 9 nisanda neler olacakTatlı İntikam 3. bölümde neler olacak

Sinan ve Pelin aşkı başlarda imkansız görünmektedir. Sinan basit bir aşçı iken Pelin ise şımarık ve zengin bir kızdır. Pelin Sinan’ın üniversite de çok hakkını yemiştir. Sinan Pelin için üniversite çok parasız kalmıştır. Hatta Pelin’e arkadaşlık teklif ettiğinde aldığı cevap ile hayatı yıkılmıştır ve hayattan soğumuştur. Şimdiler de ise Pelin Sinan’ı her gördüğünde kalbinin yerinden çıkacak gibi olduğunu hissetmiştir.

Tatlı İntikam 3. bölüm tüyoları

Tolga ise artık Pelin için çok geride kalmıştır. Onu düğün günü evlilikten korkarak bırakması ve insanlara rezil etmesi Pelin’in gözünde Tolga’y bitiren durum olmuştur. Pelin Sinan’a Aşık Olur ve artık konu sadece kendini affettirmekten çıkmış Sinan’ı kendine aşık ettirmeye dönmüştür.

Tatlı İntikam 9 Nisan 2. Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın