Tatlı İntikam 16. Bölüm 16 Haziran Neden Yayınlanmıyor Yeni Bölüm Neden Yok

Tatlı İntikam 16. Bölüm neden yok?Tatlı İntikam 16. Bölüm resimleri

Kanal D ekranlarının sevilen yaz dizisi Tatlı İntikam’ın yapımcısı D Productions tarafından önemli bir açıklama geldi. Türkiye’de meydana gelen 15 Temmuz Darbe Girişimi ve bu girişimde ölen vatandaş ve emniyet güçlerinin olması nedeniyle Tatlı İntikam’ın yeni bölümü ekranlara gelmeyecek.

Başrollerini Leyla Lydia TUĞUTLU ve Furkan ANDIÇ’ın başrollerini paylaştığı Tatlı İntikam dizisinin 16. bölümü 16 haziran cumartesi akşamı yerine 23 haziran cumartesi günü yayınlanacak. Bilindiği üzere Tatlı İntikam dizisinin de kanalı olan Kanal D’nin de içinde bulunduğu Doğan Medya Center’e baskın yapılmış ve CNN Türk televizyonunun da yayını kesilmeye çalışılmıştı.Tatlı İntikam 16 temmuz fotoğrafları (2)

Tatlı İntikam 16 Haziran Cumartesi Var mı Yok mu?

16 Haziran akşamı yukarıda belirtilen sebeplerden dolayı Tatlı İntikam dizisi ne yazık ki yayınlanmayacak. Tatlı İntikam dizisi ile birlikte Star Tv  ekranlarında yayınlanacak “Var Mısınız Yok Musunuz” ve Show TV’nin yayınlanan ”Çarkıfelek” ve Show TV ekranlarında bu akşam ilk bölümüyle başlayacak olan ‘O Bana Çok Benzer’ programı da yayınlanmayacak.

Tatlı İntikam 16. yeni bölümü ile 23 haziran cumartesi 21:00 da Kanal D’de

Tatlı İntikam 16 temmuz fotoğrafları (1)

Tatlı İntikam 16. Bölüm 3. Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 16 Temmuz 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Tatlı İntikam 16. Bölüm 16 Haziran Neden Yayınlanmıyor Yeni Bölüm Neden Yok (2 Yorum)