Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ?

2 yorum
472

Survivor 20 Haziran 2018 Sembol Oyununu Kim Kazandı ?

Survivor 2018’de artık final için geri sayım başlamış durumda. 19 Haziran Salı akşamı yayınlanan bölümde yarı final oyunları tamamlandı ve yarışmacıların kazandığı semboller hanelerine yazıldı. En çok sembol oyunu kazanan isim Adem Kılıççı oldu. Adem bu nedenle finale en yakın isimdi.

Adem’e en yakın rakibi ise Anıl Berk’di fakat Adem’in 4 adet sembolün avantajını iyi kullandı ve finale adını yazdırmayı başardı. Sembol oyunlarının bir diğer başarılı ismi Nagihan’da rakiplerine sayı vermeden kazandı ve finale kalan bir diğer isim oldu.

20 Haziran akşamı sembol oyunları için final günü olacak. Nagihan ve Adem final için karşı karşıya gelecek. İki isimde oldukça iddialı fakat finali kazanan kişi Adem olacak ve şampiyonluk ipini göğüsleyecektir.

Geçen sene Sema Aydemir ve Ogeday arasında oynanan oyun güçten ziyade isabete dayalı bir oyundu ve kadın ve erkeklerin eşit olarak şanslarının olduğu bir parkurdu. Bu finali kazanan isim favori olan Ogeday’ın tersine Sema olmuştu. Fakat Adem atış ve diğer oyunlarda  da oldukça iyi ve Nagihan’a şans tanımayacağını düşünüyorum. Bakalım bu sene de favori isim kaybedecek mi yoksa sürprize yer kalmayacak mı ?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2018 20 Haziran Çarşamba Sembolü Kim Kazandı ? (2 Yorum)

  1. Şampiyon Adem Kılıççı ❤❤❤❤ çok hakkettin. Orda olsaydım tebrik ederdim❤❤❤❤ İLK GELDİĞİMDE ZATEN BİLİYORDUM Kİ SEN ŞAMPİYON OLACAĞINI VE DE OLDUN HELAL OLSUN♥♥♥♥

  2. Gönlümüzün şampiyonu
    :::ADEM::KILIÇI:::
    İnşallah sen şampiyon olursun..
    ADEM SONUNA KADAR DESTEKÇİNİZ:::)