Survivor 2017 Son Yarışmacı Fatih Hünkar Kimdir?

2 yorum
58

Survivor 2017’ye katılacak son yarışmacı sır gibi saklanıyor.Tv8 ekranlarının en çok izlenen; daha doğrusu Türk televizyon tarihinin en çok izlenen ve para kazandıran yarışması Survivor 2017 ile ilgili hazırlıklar son hız devam ediyor.Gönüllüler takımında şu anda bir kişi eksik gözüküyor.

Bu yarışmacı kim olacak?

Survivor 2017’ye katılacak son yarışmacı Gönüllüler Takımında yarışacak.Ancak yeni gelen yarışmacı Ünlüler Takımına geçerse Ünlüler Takımından bir kişi kurayla Gönüllüler takımına geçirilecek.Survivor 2017’ye katılacak son yarışmacıyı sizler için detaylı bir şekilde araştırdık.Araştırmalar neticesinde bu kişinin Oyuncu Fatih Hünkar olduğu bilgisine ulaştık Survivor 2017’ye katılacak son yarışmacı büyük bir ihtimalle Oyuncu Fatih Hünkar olacak.

Survivor 2017 Oyuncu Fatih Hünkar kimdir?Hangi Takımda yer alacak?

Survivor 2017 Fatih Hünkar Gönüllüler takımında oynayacak.Ancak Ünlüler Takımına dahil olursa kurayla seçilen bir kişi Ünlüler Takımına dahil olacak. Survivor 2017 Fatih Hünkar oyuncu olarak biliniyor.Çok fazla bir bilgiye sahip olmadığımız Fatih Hünkar hakkında bilgiler geldikçe sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 

Survivor 2017  yeni yarışmacısı Fatih Hünkar kimdir detaylar için tıklayınızTıklayınız

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Ocak 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2017 Son Yarışmacı Fatih Hünkar Kimdir? (2 Yorum)

  1. Gönüllüler kazanabilir ama ünlüler takımından
    çocuklar duymasında oynayan emrede var orda… ama ya gönüllür kazanır yada ünlüler…
    Bakacağız…