Survivor 2016 Yunus Günçe Elendi Mi ? Neden Yok ?

1 yorum
43

Survivor 2016 Ünlüler takımı yarışmacılarından Yunus Günçe oyunlarda yeni bölümlerde neden yok ? gitti mi ? Elendi Mi ? Sakatlıktan dolayı diskalifiye mi oldu ? Niye yok geri dönecek mi ?

survivor 2016 yunus günçeye ne oldu

Survivor 2016 Ünlüler takımında olan oyuncu Yunus Günçe ada da ki farklı duruşu ile dikkatleri üzerine çekiyor. Geldi ilk haftalarda yaşadığı sakatlıklar yüzünden bir türlü takıma tam performansı veremeyen oyuncu Eda ile yakınlığı ile ada da kulisler yaptı.

22 Mart salı günü topun ağzında olan bakalım elenecek mi ? Kalacak mı ? kendisini bireysel dokunulmazlığı kazanan Tuğba Özay söylemişti. Geçen haftalarda ki Sms halk oylaması sonuçlarına göre Yunus Günçe’nin bugün adadan elenerek veda etmesi büyük ihtimal gibi duruyor.

Çünkü geçen haftalarda ki sıralamaları sondan birinci ve ikinci gibi sayılarda idi. Ayrıca Ödül ve Dokunulmazlık oyunlarında ki performansı takım tarafından beğenilmeyen Yunus Güne bakalım elenecek mi ?

survivor 2016 yunus günçe elenir mi eleniyor mu

İlerleyen haftalarda Surivivor 2016 Ada konseylerinde Yunus Günçe elendi ise sitemizden haber verilecektir. Sörvayvır da bakalım tek ada birleşmesine kimler kalacak ?

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2016 Yunus Günçe Elendi Mi ? Neden Yok ? (1 Yorum)