Survivor 2016 Acil Durum Ada Konseyi Neden Toplandı ? (13 Nisan Çarşamba)

1 yorum
108

Survivor  2016 13 Nisan Çarşamba Ada Konseyi Neden Tekrar Toplandı ?Ünlüler Gönüllüler Acil Durum Konseyi Özel Olarak Niye Var Toplanıyor ? 

survivor 2016 acil durum konseyi

Sevilen yarışma programı Tv8 ekranlarında haftanın beş günü ekrana gelen Survivor 2016 acil durum ada konseyi 13 Nisan Çarşamba toplanıyor. Dün yani 12 Nisan Eleme Konseyinde Acun Ilıcalı “yarın acil durum konseyini toplayacağız” dedi.

survivor zafer semih konsey sonucu

Peki 13 Nisan Survivor 2016 Konsey Neden Toplandı ?

Acun Ilıcalı dün milyonların önünde kritik durumu açıkladı. Buna göre 12 Nisan Eleme konseyini yapmak için toplanan Survivor Ünlüler ve Gönüllüler yarışmacıları hiç hoş olmayan bir durum yaşadı.

Gönüllüler takımından Zafer ve Semih ikilisi konsey öncesi büyük tartışma yaşadı. Bu olayın ardından iki yarışmacı da konseye katılmadılar.

İkili arasında Ciddi bir kavga olduğunu tahmin ettiğimiz olayda Acun Ilıcalı Zafer Semih’in durumlarını belirlemek için yarın yani 13 Nisan günü acil durum konseyini toplayacaklarını açıkladı.

Zafer ve Semih’in diskalifiye olup olamayacaklarının belirleneceği Konseyde bakalım yarışmacılar elenerek diskalifiye mi edilecek ? Karar belli olur olmaz açıklayacağız. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Survivor 2016 Acil Durum Ada Konseyi Neden Toplandı ? (13 Nisan Çarşamba) (1 Yorum)

  1. semih çok hain biri ve kışkırtıcı dokunulmaz oyununu bile bile kaybedeceklerdi oynatılmayınca çocuklrla ağız dalaşına girerek motivasyonlarını bozuyordu
    nasıl bir yetiştirme tarzı anlıyamadım pis kötü insan semihhhh