Survivor 13 Mart 2016 Dokunulmazlık Oyununu Kim Kazandı Ada Konseyi Sonucu

Survivor 2016 tüm çekişmesiyle sürüyor. TV8 ekranlarında haftanın 5 günü ekrana gelen ve haftasonları reyting de birinciliği kimseye bırakmayan yarışma bugün yani 13 Mart Pazar akşamı yine Ünlüler ve Gönüllüler arasından harika bir dokunulmazlık oyununa sahne oldu. Survivor’ın en önemli oyunu olan bu yarışma hangi takımından kimin gideceğine sebep olan kilit yarışmalardan.

Dün Gönüllüler takımının ailelerinden mesaj ödülü aldı ve onlar için çok önemli bir ödül oldu. Bu gece yaşanacak konseyde bakalım hangi isim çıkacak. Biliyorsunuz ki elenecek adayların 2’i konseyde diğer birini de sms sonuçlarında birinci olan yarışmacı  seçiyor. Bakalım 13 Mart akşamı kutudan hani iki isim çıkacak ?

survivor 13 mart 23. bölüm dokunulmazlık oyunu ada konseyi çıkan isimler

Gönüllüler takımında Serkay, Semih, Nihal, Gizem Memiç, Gizem Kerimoğlu, İbrahim, Efecan, Zafer ve Damla bulunurken bakalım bugünkü dokunulmazlık oyununda bu isimlerden hangisi çıkacak.

Ünlüler takımında Atakan, Tuğba , Eda, Yılmaz Morgül, Ezgi, Yunus, Nagehan, Seda, Mehmet, Yattara isimleri dokunulmazlık oyununu kaybederse aralarından iki isim ada konseyinde elenme adayı olarak seçilecek.

survivor 13 mart dokunulmazlık oyunu sonucu kim kazandı 2016

Kulislerin artarak döndüğü ada da Ünlülerin dokunulmazlık oyunlarının birini kazanırken Gönüllüler şimdiye kadar iki oyunu kazandı. Bakalım 2016 13 Mart Gecesi Dokunulmazlık oyununu kim kazanacak hangi takım kazandı ? Ada konseyinden çıkan isimler kimler olacak ? Konseyde kim kimi yazdı ? Sonuçlar belli olur olmaz sizlere haberimizden duyuracağız.

10-8 Gönüllüler Dokunulmazlığı kazandı

23. Bölüm Tanıtım Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 13 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın