Star Tv’nin Yeni Dizisi Aşkın Kokusu Başrol Oyuncuları Kadrosu ve Konusu

Star Tv’den Yeni Bir Dizi Daha Geldi : Aşkın Kokusu

Dizi piyasasına girmeye hazırlanan yeni bir yerli dizi daha sizlerle olacak. Dizimizin adı Aşkın Kokusu başrollerinde ki tecrübeli ve fenomen oyuncularla dikkat çeken dizi 03 yapımın üstlendiği bir yapıt olacak. Bu yıl ekranlara gelecek dizinin oyuncu kadrosuna, hikayesi ve konusuna haberimizden ulaşabilirsiniz. Yönetmenlik koltuğunda Yağmur Durul ve Taylan Durul olacak. Dizinin senaryosunu hazırlayan isimde Cüneyt Aysan. Aşkın Kokusu Ne Zaman Başlayacak ?

Aşkın Kokusu Dizisi Başrollerin de Kim Var ?

Bir çok yeni oyuncuyu barındıracak dizide ön plana çıkan isimler arasında ünlü oyuncular bulunuyor buna göre Mehmet Aslantuğ, Murat Yıldırım ve Meryem Uzerli gibi başrol oyuncularından oluşacak.

Aşkın Kokusu Dizisinin Konusu Ne ? Neyi Anlatacak ? Ne Zaman Başlayacak ?

Dizi Şirin karakterinde rol alacak Meryem Uzerli başrollüğün de olacak. Şirin karakterinin annesi ve babası farklı milletlerden. Annesi Fransız olan Şirin’in babası da Türk olacak. Aşk konulu dizide Şirin ikilem de kalan bir aşk hikayesi ile karşımıza çıkarken normal hayatta  parfüm dükkanında parfüm satarak geçimini sağlamaktadır.

Dizideki diğer oyunculardan varlık bir iş adamı olan Karadenizli Aziz olacak bu rolü de Mehmet Aslantuğ yapacak. Evlat edindiği küçük kızı olan Aziz arkadaşı ölünce bu kızı evlatlık alır.  Büyüttüğü bu kıza kendi oğlu da kız büyüyünce aşık olur. Genel manada dizimiz aşk konulu olacak.

Peki Dizi ne zaman başlıyor ? Star Tv’den yapılan açıklamaya göre dizinin Aralık ayında başlatılması planlanıyor.

Aşkın Kokusu Oyuncu Kadrosu ve Başrol Oyuncuları Şöyle ;

Meryem Uzerli (Şirin)

aşkın kokusu başrolü meryem uzerli-şirin

Almanya doğumlu güzel oyuncu 32 yaşında dizide şirin rolünde oynayacak başrol boyu 1.73 ve göz rengi mavi, oyuncuyu Türk halkı Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan olarak tanımıştı. 

Mehmet Alantuğ (Aziz)

aşkın kokusu başrolü mehmet aslantuğ-aziz

Samsun Doğumlu olan tecrübeli oyuncu 54 yaşında. Aşkın kokusu dizisinin Aziz’ini Bir İstanbul Masalı dizisindeki Seli olarak Hatırlıyoruz.

Murat Yıldırım

aşkın kokusu murat yıldırım

Konya doğumlu genç başrol oyuncusu 36 yaşında. Bir çok dizide rol alan Murat Yıldırım Susukunlar dizisinde Ecevit rolünde oynamıştı

Aşkın Kokusu Oyuncu Kadrosu Hikayesi hakkında Yorum yazmayı unutmayın….

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , ,
Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2015

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Star Tv’nin Yeni Dizisi Aşkın Kokusu Başrol Oyuncuları Kadrosu ve Konusu (1 Yorum)