Son Destan Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu Karakterleri Fotoğrafları

Son Destan Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu Karakterleri Fotoğrafları

Trt 1 ekranlarının en destansı dizisi Son Destan 3 ocak salı günü ilk bölümü ile Trt 1 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. 6 bölüm olarak planlanan Son Destan dizisi ne yazık ki 31 ocak salı günü final yaparak ekranlara veda edecek.son-destan-dizisi

Mudurnu’da devam eden çekimlerde öyle isimler görüldü ki Son Destan dizisi oyuncu kadrosunu gördüğünüzde siz bile inanamayacaksınız.

Bkm film ilk defa Trt’ye bir dizi hazırlıyor. Daha önce başarılı yapımları ile ekranların en başarılı yapım şirketlerinden olan Bkm film Son Destan dizisi için yönetmen koltuğuna Şenol SÖNMEZ oturacak.

Son Destan dizisinin senaryosunu ise Ali Ulvi HÜNKAR kaleme alacak.  Son Destan dizisi ile ilgili cast çalışmaları ve oyuncu seçimleri tamamlandı. İşte tam liste Son Destan dizisi oyuncu listesi

 Son Destan Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Trt’nin beklenen dizisi Son Destan’ın 3 ocak salı günü 20:40’da izleyicisi karşısında olacak.

Son Destan Dizisi Konusu

Dizimiz İkinci Dünya Savaşı sırasında Yugoslavya’nın yıkılması ile ülkemize sığınan Muhacirlerin yaşamını konu alacak. Destan kız kardeşini rehin olarak sözlüsüne bırakıp anne baba ve kardeşleri ile Mudurnu’ya sığınmıştır; ancak o dönemde Türkiye çok yoksuldur. Toprak ağası sistemi vardır. Destan ise bu sömürücülüğe dur derken Nergis adına bir kıza aşık olur. Nergis ise Yavuz Ağanın kızıdır.

 Son Destan Dizisi Oyuncu Kadrosu

Bülent İnal(Destan)

1973 Urfa doğumlu olan yakışıklı oyuncu 43 yaşındadır. İlerleyen yaşına rağmen genç kızların beğendiği bir oyuncu olmaya devam etmektedir.  Sayısız dizi ve film projesinde yer alan Bülent İnal ilk olarak Dikkat Bebek Var programı ile ekranlarımıza konuk olmuştur. Bülent İnal’ın asıl patlama yaptığı dizi ise Azad dizisidir. Azad dizisinde Bülent İNAL başrol oynamıştır. Son olarak ise Urfalıyam Ezelden dizisinde Cemal rolü ile ekranlarımıza konuk olmuştur.

Yugoslavya’dan ülkemize göç etmiş bekan ancak yürekli bir gençtir.

Bülent İnal son destan dizisi oyuncusu

Sedef Avcı:(Nergis)

1982 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu 34 yaşındadır. Model ve oyunculuk yapmakta olan Sedef Avcı modellik yarışmasında da birincilik elde etmiştir. İlk olarak Yaprak Dökümü dizisinde Selin karakterine hayat vermiştir.

Nergis bir köy ağasının kızıdır. Destan’a vurulmuştur; ancak bu aşk o kadar kolay elde edilmeyecektir.

sedef avcı son destan dizisi fotoğrafları

Selçuk Yöntem(Yavuz)

1953 İstanbul doğumlu olan deneyimli oyuncu 63 yılda sayısız projeye imza atmıştır. En çok bilinen projelerinden biri Aşkı Memnu dizisidir. Daha sonra ise Bugün’ün Saraylısı dizisinde rol almıştır. Şuanda ise Milyoner yarışmasını sunmaktadır.

Yavuz zalim bir köy ağasıdır. Nergis’in babası; Destan’ın bir numaralı düşmanıdır.

Selçuk Yöntem son destan oyuncusu

Ekin Türkmen:

1974 yılında Nevşehir’in Kozaklı ilçesinde doğmuştur. Adanalı dizisinde canlandırdığı Pamuk karakteri ile tanınmaya başlamış ve 2014 yapımı Hatasız Kul Olmaz dizisinde başrol oynamıştır.

Ekin Türkmen son destan dizisi oyuncusu

Fatih Artman:(Halit)

Son olarak 5 Kardeş dizisinde rol almıştır.

Halit Destan’ın kardeşidir. Toprak ağaları ile bir olum ahaliyi sömürme amacındadır.

son destan Fatih-Artman

Öykü Karayel(Şahsine):

1990 İstanbul doğumudur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur.  Kuzey Güney dizisinde yer alan Öykü KARAYEL son olarak Kara Para Aşk dizisinde İpek karakteri ile rol almıştır.

Şahsine Destan’ı kız kardeşidir. Rehin olarak Yugoslavya’da kalmıştır. Zalim bir kocası vardır.

öykü-karayel son destan dizisi

Ecem Çalık:

1989 İzmir doğumlu güzel oyuncu 27 yaşındadır. ‘Muhteşem Yüzyıl’ ve ‘Aramızda Kalsın’ gibi projelerde rol alarak kendisini Türkiye’ye tanıtmıştır. Ecem Çalık son olarak ise ‘Racon: Ailem İçin dizisinde yer almıştır; ancak dizi çok kısa sürmüştür.

Ecem Çalık son destan dizisi oyuncusuHira Mert YÜCELhira-mert-yuce-son-destan-dizisi-oyuncusu

Son Destan Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu Karakterleri Fotoğrafları

Son Destan Dizisi oyuncu listesi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 1 Mart 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Son Destan Dizisi Tam Oyuncu Kadrosu Karakterleri Fotoğrafları (1 Yorum)

  1. Yugoslavya muhacirlerine sarışın Boşnak oyuncu yerine esmer yağız Orta yaşlı bekar Urfa’lı oyuncu başrolü vermek de bize has bir şey sanırım..