Şok Haber Kısmetse Olur Nur Erkoç 8 Mayıs Eve Geri Dönüyor Tekrar Geliyor

22 yorum
110

Kısmetse Olur 8 Mayıs Kim Gelecek ? Hangi Gelin Damat Adayı eve Geliyor Nur Erkoç Ne Zaman Kim İçin Gelecek ?

kısmetse olur nur geri döndü resimleri (1)

Kısmetse Olur Müjdeli Haberi yine 9 Gün Öncesinden Sizlere Duyuruyoruz Nur Geri Döndü Geldi

Kısmetse Olur evinin en çok sevilen gelin adaylarında Nur Erkoç 31. Haftanın finalin de 8 Mayıs Pazar günü Eleme gecesinde eve tekrar geliyor.

Aldığımız haberler  asılsız çıkmaz ise Nur Erkoç Tekrar Kısmetse Olur Evine dahil oluyor. Nur kimin yerine gelecek bilgisine şuan ulaşamadık.

Nur’un bu haberi Twitter da TT oldu. Geri dönme videosu yazımıza eklenecektir.

Kısmetse Olur programı seyircilerin haftalardır verdiği Nur geri dönsün geri gelsin kampayasına cevap vermiş oldu. Kanal D televizyonu büyük ihtimal reytinglerin düşmesi ile Nur’u tekrar eve getiriyor.

Nur eve geldiğinde Semih ile evlenmek istemişti. Dilek ile Nur 2-8 Mayıs haftasında ilişki başlayacak.

Bakalım Nur tekrar Semih’e Talip Olacak Mı ? Kim İçin Gelecek ? Nur’un gelmesi ile bakalım Dilek Semih bitecek mi ?

Siz Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz ?  Yorumlar En Alt Kısmıdadır

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 29 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Şok Haber Kısmetse Olur Nur Erkoç 8 Mayıs Eve Geri Dönüyor Tekrar Geliyor (22 Yorum)

  1. Nur,kendisine yapılanların intikamını alacak,bazı kişiler bunu çoktan hak ettiler.Nur’un Batuhan Cimilli’yi seçmesi çok manidar,Melis Nur’un arkadaşıyım diyordu gitti Semih’i seçti Semih’te yüz verdi,sıra Nur’da şimdi hadi bakalım el mi yaman bey mi yaman,GÖRECEĞİZ.

  2. Nur eve gelecek diye üstüne oynamaya başladılar.güya nurla melis küsmüş ne olduysa birden bire

  3. Bende Nur’un gitmesine çok üzüldüm ve defalarca onun için yapılan klip’i izledim ve göz yaşlarımı tutamadım çok etkilendim gerçekten. İyi insanlara haksızlık yapılınca bu beni çok etkiliyor ve Nur’un elenmesinde açıkça haksızlıktı . Nedense Nur sanki kısmetse olur’un üvey kızıdır bu geri dönüşünde umarım değişir yoksa çok izleyici kaybeder. Zaten Nur elendiğinde proğramdan soğudum ama Nur’a yine üvey evlat gibi davranırsalar benim için bitt tam bitti olmaz yani!!!

  4. nur gittiğinden beridir bakmıyorum onun gidişine gerçekten çok üzüldüm nur lütfen geri gellllllllll!

  5. Nur Semih için gelirse Melis elenmeli çünkü daha önceki bölümlerden kuma gibi olmaları ekranda bizi bayağı gerdi ve öyle bir durum olursa izlenimler. Nur’da bunu kabul etmemesi lazımdır. Nur güzel insan seni özlüyoruz ve gelmeni dört gözlen bekliyoruz.

  6. aynen leyla hanıma bravo nur gibi bir evlat büyüttüğü için nurrrr dön artık semihle süpersiniz izlemiyordum artık izlerim nur ve semih izlemek zevk veriyor yapıma saygılar

  7. Nur dünyanın en güzel aşığıdır ve onun gelmesini dört gözlen bekliyoruz, bakalım gerçekten yazdıkları gibi gelecekmisin, Nur gidişin suskun fakat gelişin muhteşem olacak güzel inssn

  8. inşallah geri gelir ama semih onu cok üzdü başka bi talibi gelsin nur mutlu olmayı cok hak ediyor

  9. Bilmiyorum göreceğiz Nur gelirki gelmezmiş çünkü biz Nur sevenlerden çok dalga geçildi ve Nur eve geri gelecek falan filan. Ne düşüneceğimi bilmiyorum duygularımızı altüst etti bu proğram . Hayırlısı diyelim göreceğiz.