Show Tv Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu(Nasıl Başvuru Yapılır)

2 yorum
367

Show Tv ekranlarında yep yeni bir yarışma programı başlıyor. Show Tv’nin yeni yarışma programında çocuklar ön planda olacak. Çocuktan Al Haberi çok yakında Show Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak.

Evrim Akın’ın sunumuyla “Çocuktan Al Haberi” 3 Aralık Cumartesi gününden itibaren her cumartesi pazar saat 17.15’te Show TV’de.

Çocuktan Al Haberi programı daha önce 2 sezon yayınlanmış ve başarılı sonuçlar almıştır. Çocuktan Al Haberi programını 3. kez yayınlanacak ve bu sefer sunucu Evrim Akın olacak.

Çocuktan Al Haberi programına başvurular başladı. Her hafta 4 çocuğun cevaplarını anne ve babaları tahmin etmeye çalışacak. Çocuktan Al Haberi yarışmasına başvuru yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. 2

Sizde çocuklarınızı iyi tanıdığınızı düşünüyorsanuz sizde Çocuktan Al Haberi programına başvuru yapmayı ihmal etmeyin. Çocuktan Al Haberi başvurusu için seçenekler aşağıdadır.

Çocuktan Al Haberi programına başvuru için Show Tv kanalının anasayfasında bulunan başvurular kısmına tıklayınız. Başvuru yaılacak programlar arasından Çocuktan Al Haberi programına tıklayın ve karşınıza çıkan formu doldurup gönderin. Çocuktan Al Haberi progamına başvuru yapmak için Tıklayınız[/mavibuton]

Çocuktan Al Haberi programı başvuru formunu doldururken bilgiler kısmına kendi bilgilerinizi yazınız. Özellikle hobiler fobiler gibi sorularda başvuru yapanın bilgileri verilmelidir; çocuğun değil.

1

Related Post

READ  Çocuktan Al Haberi Çitos Efe Kimdir? (Çocuktan Al Haberi Şişman Çocuk)
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 19 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Show Tv Çocuktan Al Haberi Başvuru Formu(Nasıl Başvuru Yapılır) (2 Yorum)