Şevket Çoruh Arka Sokaklar Dizisinden Ayrılacak mı 24 Mart 2017

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar 24 mart cuma akşamı 434. bölümü ile Kanal D ekranlarında olacak. Bilindiği üzere  Arka Sokaklar  dizisinde bahar aylarında böyle bir ölüm sahnesi yaşanır sonrasında da bir ölüm durumu sezon finalinde olur.

Örneğin geçen sezon dizide Hüsnü Çoban karakterine hayat veren Özgür Ozan’ın bir ölüm durumu vardı; tüm Türkiye cenazesini kıldı; ancak Hüsnü çoban ölmedi. Hatta  Arka Sokaklar  dizisi reytingleri Hüsnü Çoban’ın ölüp ölmeyeceğinin belli olmasından sonra neredeyse 1.5 kat artmıştı. Bu sezon Erler Film ve Kanal D zaten  Arka Sokaklar dizisi reytinglerinden memnun ancak yeni diziler başladı; izleyicileri ekrana kitlemek lazım; yoksa kaparlar…

Bilindiği üzere  Arka Sokaklar  dizisinde 17 mart cuma günü Arda karakterine hayat veren Tunç Oğuz diziden ayrılmıştı. Senaryo gereği yurt dışına seminere giden Arda karakteri dizimizde artık yer almayacak.

Diğer taraftan dizi aynı anda iki polisin ekipten ayrılmasını kaldıramaz. Bu nedenle oğlu Tunç’u kurtarmak için Güneydoğuya operasyona giden Mesut Güneri komiser ölmeyecektir. Zira daha önce de defalarca bu tür operasyonlar yaralanmıştır; ancak ölmemiştir.

Arka Sokaklar dizisinden Şevket Çoruh ayrılacak olsaydı; bizim kulağımıza çoktan gelir biz de sizlere bu konuda haftalar öncesinden bilgi verirdik. Fragman her ne kadar çok kötü olursa olsun Mesut komiser ölmeyecek; Şevket Çoruh’ta Arka Sokalar’dan ayrılmayacak

 Arka Sokaklar 24 mart Fragmanı Mesut Ölecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 19 Mart 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Şevket Çoruh Arka Sokaklar Dizisinden Ayrılacak mı 24 Mart 2017 (10 Yorum)

 1. ŞEREFSİZ KANAL D VE ARKADAŞLAR SOKAKLAR YAPIMCILARI MESUT REKLAMLARDA…HAYIR..DEDİĞİ İÇİN DİZİDEN ATMAK UĞRAŞIN DALAR..
  HİÇ TARAFSIZ NAMUSLU KARAKTERLİ KANAL KALMAMIŞ..

 2. ŞEREFSİZ KANAL D VE ARKADAŞLAR SOKAKLAR YAPIMCILARI MESUT REKLAMLARDA…HAYIR..DEDİĞİ İÇİN DİZİDEN ATMAK UĞRAŞIN DALAR..
  HİÇ TARAFSIZ NAMUSLU KARAKTERLİ KANAL KALMAMIŞ..

 3. Arka Sokaklar dizisini çoooookkkkkkkk seviyorum inşallah hiç final olmaz onları çok seviyorum…

 4. Başladagından beri izliyorum ailecek eger mesut gibi oyuncular çıkarsa zaten o filim bitmiş sayılır

 5. Ölmeyecek mi… Oh çok şükür iyi bir haber aldık… sevilen oyuncu nasıl ölebilir ki… ama ölmedi çok şükür… Allahım…

  • Arkadaslar istegram dan baktigim a gore mesut ve husnu ekipden ayrilacagi soyleniyor onumuzdeki secimde hayir muhabnetine girdigi icin bilgijize