Seviyor Sevmiyor 30 Ekim Pazar 16.Bölüm Fragmanı İzle

Seviyor Sevmiyor 30 Ekim Pazar 16.Bölüm Fragmanı İzle

seviyor-sevmiyor-resmi

Atv’nin sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor izleyicileri heyecana boğan yeni bölümleriyle gündeme oturup reytinglerde ilk üçe girmeyi her hafta başarabiliyor. İlk aşkı, çocukluğunun prensesi Deniz’i yıllarca yüreğinde taşıyan Yiğit etrafında dönen onca oyunun farkında değildir.

seviyor-sevmiyor-irem-resmi

Deniz ise onun kendisini beğenmeyeceği düşüncesiyle bir yalanın içine girip İrem’i kendisi gibi tanıttırmıştır. İrem ise zaman geçtikçe babasından göremediği merhameti sevgiyi Yiğit’de bulmuş, onun küçük Deniz’e olan sevgisini kıskanmıştır adeta. Türlü türlü oyunlarla Yiğit’i kendine bağlamaya çalışmıştır. Hatta biricik zuzusu Deniz’e bile yalan söylemiş oyuna getirmiştir. Deniz ise can yoldaşı saydığı arkadaşının yalanlarından habersiz onun Yiğit ile bir olması için uğraşmıştır.

seviyor-sevmiyor-2-resmi

Ve geçtiğimiz bölümde Yiğit Deniz’in yerine kendini feda etmiş, işini bırakmıştır. Neden mi? Deniz’in Tuna’ya olan sevgisi onun da içini kavurmaktadır. Sevdiğini başkalarının yüreğinde görmek ızdırap gibidir. Bundan dolayı ondan uzaklaşmak için ve çocukluk aşkı sandığı İrem’e ihanet etmemek için kaçmaktadır. Hatta İrem’le evlenmeye karar bile verir.

seviyor-sevmiyor-3-resmi

Bu nasıl bir oyundur? Deniz sevgisini ne kadar gizleyebilecek ve nereye kadar bu gerçeği saklamakla yaşayabilecek? 30 Ekim Pazar günü yayınlanacak olan bölümün fragmanı işte sizlerle.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın