Seviyor Sevmiyor 15. Bölüm Özeti Fragmanı

Seviyor Sevmiyor 15. Bölüm Özeti Fragmanı

Geçen hafta çıkan yeni dizilere rağmen reytinglerde ilk üçte olmayı başaran Atv’nin sevilen dizisi Seviyor Sevmiyor, güzel bir bölümle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Yiğit’in Deniz için kendini feda edip Deniz’in işten çıkarılması yerine gidecek kişi olarak Yiğit Balcı yani kendi ismini yazdı. Yiğit’in Deniz için istifa ettiğini düşünen İrem ise gözyaşlarını tutamadı. seviyor-sevmiyor-deniz

Yiğit-Deniz fanlarını mutlu eden Yiğit’in bu davranışı izleyiciyi oldukça etkiledi. 23 Ekim’de yayınlanacak bölümünde ise gerçek Deniz’in kim olduğunu öğrenecek mi sorusunun cevabını arayacağız. Yaşadığı gelgitlerle kafası karışan, ilk aşkı olan ama tanıyamadığı asistanı Deniz ile aslında Deniz olmayan İrem’e hissettikleri arasında kalıp Deniz’e her baktığında çoçukluk aşkı Deniz’e ihanet ettiğini düşünen Yiğit, İrem’in kimliğini evlenmek için istedi.seviyor-sevmiyor-irem-yigit Yiğit’e kimliğini vermek istemeyen İrem çantasını vermedi. Gerçeklerin ortaya çıkmasını isteyen ve Deniz’in Yiğit’i çok sevdiğini bilen Deniz’in annesi çantayı almaya çalıştı. Elden ele havalarda uçan çantadan kimlik düştü ve Yiğit aldı. Bakalım Yiğit gerçekleri öğrenecek mi? Sizce Yiğit gerçekleri öğrenirse ne söyler? Ne yapar? Siz Yiğit olsaydınız ne yapardınız? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Seviyor Sevmiyor 15. Bölüm Özeti Fragmanı İzle 23 Ekim

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 18 Ekim 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Seviyor Sevmiyor 15. Bölüm Özeti Fragmanı (1 Yorum)

  1. Yiğitin gerçeği bir an önce öğrenmesini istiyorum.Çünkü,aksi bir durum çok saçmalık olur.Yalan üzerine kurulmuş aşk olmaz.