Menü Aç/Kapat
Seviyor Seviyor İrem Kazadan Kurtuluyor Seviyor Sevmiyor 24.10.2016
Seviyor Seviyor İrem Kazadan Kurtuluyor

Atv ekranlarının sevilen dizisi Seviyor Seviyor’da şok bir sahne daha izleyici karşısına çıkarıldı. Seviyor Seviyor  dizisinin 30 ekim pazar gecesi ekranlara gelecek 16. bölümünde dizide İrem karakterine hayat veren Gonca Sarıyıldız sevdiği adam Yiğit ile çok kötü bir trafik kazası geçirecek.seviyor-seviyor-irem-oldu-mu-30-ekim-resimleri

Gölge’nin hazırladığı pusuya düşen İrem ve Yiğit trafik kazası yapacak. Kazadan sonra Yiğit sapa sağlam arabadan çıksa da İrem o kadar şanslı olmayacak. Yiğit İrem’i zorla arabadan çıkaracak ve hastahaneye götürecek. Peki Yiğit’in bu çabası İrem’i hayata döndermeye yetecek mi?

seviyor-seviyor-irem-olecek-mi-16-bolum-fotograf

Öncelikle Seviyor Seviyor dizisinin bir Kore uyarlaması olduğunu sizlere aktaralım. Kore de yayınlanan dizisinin orijin alinde Deniz karakterini canlandıran adam İrem karakterinin başına gelenlerden yani kazadan kendini sorumlu tutacak ve gerçekte sevdiği kızın o olmadığını öğrendiği zaman bile İrem ile evlenmek isteyecek.

Türkiye uyarlamasında ise biraz daha farklı olacak. Zira İrem hafızasını kaybedecek.
Yorumunuz yönetici tarafından onaylandığında yayınlanır. Lütfen küfür ve argo içeren yorumlar yapmayınız. Aksi halde yorumunuz onaylanmaz.

Anketler

Sizce Beni Affet Bu Sezon Final Yapmalı mı ?

Sonuçları Göster

Yükleniyor ... Yükleniyor ...
Site İçi Arama
Popüler Haberler