Sevda Kuşun Kanadında Arif Ölecek mi? 11 Kasım

Sevda Kuşun Kanadında dizisinde şok senaryo.  Trt 1 ekranlarının sevilen dizisi  Sevda Kuşun Kanadında şok bir ayrılık mı yaşanacak?sevda-kusun-kanadinda-arif

Sevda Kuşun Kanadında dizisinde Arif karakterine hayat veren Murat Ünalmış resmi İnstagram hesabından yaptığı açıklamada Sevda Kuşun Kanadında dizsevda-kusun-kanadinda-murat-unalmis-ayrilik-aciklamasi-resimleriisinden 11 kasımda yayınlanacak 13. bölüm ile ayrılacağını duyurdu.

Sevda Kuşun Kanadında Arif Öldü mü?

Sevda Kuşun Kanadında dizisinin 11 kasım cuma akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde Arif Komünistler tarafından şehit edilecek. Komünistlere tek başına meydan okuyan Murat ne yazık ki beklendiği gibi pusudan yaralı olarak kurtulamayacak ve ölecek.

Sevda Kuşun Kanadında dizisinden Arif karakterinin ölmesi ile Murat Ünalmış’da Sevda Kuşun Kanadında dizisinden ayrılmış olacak. Arif’in ölmesi ailesini yıkarken sevgilisi Tümay’da Arif’in ölüm haberi ile yıkılacak.
sevda-kusun-kanadinda-murat-unalmis

Sevda Kuşun Kanadında 11 Kasım Fragmanı 13. Bölüm

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , ,
Eklenme Tarihi: 9 Kasım 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sevda Kuşun Kanadında Arif Ölecek mi? 11 Kasım (2 Yorum)

  1. Gerçekten çok sevdiğim bir dizi lakin reyting istiyorsanız p tesi salı perşembe uygun günler cuma akşamı izleyici sayısı düşebilir onu göz önünde bulundurun .bu kadar emek verip gününü secemiyorsaniz sizde bu işi bilmiyorsunuz.

  2. Gerçekten çok sevdiğim bir dizi lakin reyting istiyorsanız p tesi salı perşembe uygun günler cuma akşamı izleyici sayısı düşebilir onu göz önünde bulundurun .bu kadar emek verip gününü secemiyorsaniz sizde bu işi bilmiyorsunuz.