Sev Yeter 34. Bölüm Özeti 2 Ağustos Perşembe Fragmanı ( 1. Kısım ) # Raman Ishita’ya hediye alır

3 yorum
4.617

Sev Yeter 34. Bölüm Özeti 2 Ağustos Perşembe Neler Yaşanacak ? (1.Part)

Ishita Trisha’nın erkek kardeşi buluştuğunu söyleyerek dans provasına gelmemesine inanmamıştı. Bu sebeple Ramanla tartışmışlardı. Simmi, Mihir ve Trisha’ın nişanını bozmaya çalışan Ishita hakkında Parmeet’i bilgilendirir. Parmeet onu ve bebeğini sorar çok özlediğini söyler. Yakında görüşeceğiz, kendine iyi bak der ve aramayı bitir. Parmeet, Ashok’a Ishita’nın,  Tandon’ın kız kardeşi olan Trisha’nın nişanını bozmaya çalıştığını söyler. Ashok, Tandon’un bunu bilmesi konusunda kızgın olacağını söyler. Tandon’ın Raman’ın en büyük finansorü olduğunu söyler.

 

 

Koreograf Raman ve Ishita’nın dans pratiği yapmasını ister Ishita, neden salsa diye sorar. Raman, her zaman Bharatnatyam(Hint dans figürleri ) oynayamayız  sence de sıkıcı değil mi der. Daha önce salsa yapıp yapmadığını sorar. Ishita sessiz ol ve dans etmeye başla der. Raman Sari (yöresel kıyafet) ile dans yapılır mı diye sorar. Raman ve Ishita dans etmeye başlar. Sana sari ile  yapamazsın demiştim der . Tekrar başlarlar.  Raman Ishita’nın gözlerinde kaybolmuş gibi gözlerine bakar. Amma ve Appa oraya gelir ve onları görünce şaşırırlar. Daha sonra Romi gelir. Raman dans ederken düşer. Romi dikkatli olmasını söyler. Raman yerden kalkar ve Ishita sen salsa yapma Bharatnatyam oynayalım der.

 

Raman Appa ile konuşur. Ishit’nın salsa bilmediğini söyler Appa Ishita’nın salsa şampiyonu olduğunu ve 4 yıl okulda eğitim aldığını söyler. Raman espirili  şekilde(Ishita onu düşürdüğü için) yarışmada yalnız mıydı der. Raman daha iyi salsa öğrenmeye karar verir. Mihir ve Trisha dans ederlerken Mihika ve Vibhu ele ele tutuşmuş olarak gülüşmelerle salona gelir. Koreograf Mihir’e daha iyi dans etmesini söylerken o Mihika’ya bakmaktadır. Ishita Vandu ile konuştur. Vandu Mihika’nın nişanını sorar ve Ishita nişanın sahte olduğunu söyler. Trisha’nın Romi ile aralarında bir şeyler var sanki der. Trisha ve Mihir başkalarını seviyor der.

 

Vandu Raman’ın aptal olduğunu söylüyor. Ishita böyle söyleme, bunu Mihir’in mutluluğu için yapıyor der. Vandu hatta Bala da aptal diyor. Ishita’nın Vandu ile olan konuşmalarını Bala duyar. Bala Ishitayı kovalar Ishita dans etmek için piste atılır ve Raman  tekrar düşer. Bala Ishita’ya Raman çok incindi mi diye sorar. Ishita iyi olduğunu söyler, seni kandırmadım. Sen de en akıllısın, yakışıklısın da ama çok üzgünüm, herkesi çok önemsiyorsun der. Sıra Vandu’ya aldığın hediyeye gelelim der. Bir kadın her zaman iyi bir koca ister der. Bu konuşmaları duyan Raman gelerek Ishitaya Bala’nın yakışıklı mı diye sorar. Evet diyen Ishita’yı kıskanır.

 

Raman ve Mihir nişan yüzüklerini almak üzere Jai Kakkad’ın mücevherat dükkanına gider. Jai onlara seçenekleri sunar Mihir Raman hangisini isterse o olsun der isteksiz davranışı gözden kaçmaz . Raman Ishita’ya kolye set almak ister. Gösterilenleri beğenmez. Jai zevkinizi bana söyleyin ben setleri ona göre bulup evinize gönderirim der. Ishita’nın gelin görünüşünde gibi olacağını söyler ve boyunluk seti tarif eder. Raman gelen mavi ve pembe setleri alır. Bu sefer Ruhi’nin baskısı olmadan tüm kalbimle aldım der. Jai setleri akşam eve göndereceğini söyler. Vandu, Ruhi ile görüşmeye gelir. Ruhi nasıl dans ettiğimi gördün mü der. Vandu çok güzel dans ettiğini söyler. Vandu, Ishita’ya Romi ve Trisha’yı  sorar. Romi  o sırada  telefonunu şarj etmektedir. Ishita telefonunu kontrol ettiği sırada Raman gelir ve Ishita’nın Trisha’dan bir mesaj geldiğini gördüm dediğini duyar. Raman sen ajan mısın, neden Romi’nin telefonunu kontrol ediyorsun der. Sana hediye alacaktım bu nedenle model numarasına bakıyordum der. İyi dans ettiğin için hediyeyi hak ettin der. Raman sen bana sadece acı verirsin diyerek yakınır.

 

Jai setleri göndermek için Raman’ı arar. Raman gelip kendisinin alacağını söyler. Konuşmaları duyan Bayan Bhalla setin kimin için olduğunu sorar. Raman ‘ın Ishita için demesiyle şok olurlar. Bay Bhalla, Bayan Bhalla’ya nihayet Raman’ın Ishita’nın mutluluğunu önemsediğini söyler. Simmi, Ishita’nın herkesi kandırdığını, hayatını mahvettiğini, onun mutlu olmasına asla izin vermeyeceğini söyler. Raman seti beğenip beğenmediğini İshita’ya sorar. Ishita beğenmediğini onu değiştireceğini söyler. Raman beğenmemesine tepki gösterir setin çok pahalı olduğunu söyler ve seti Balaya fırlatır.  Mihir Raman’ın bu hediyeyi Ishita için dizayn ettiğini yaklaşık 3 saat uğraştığını söyler. Ishita ise kırdığı potu Mihir’le konuşmasından sonra fark edecektir.

Sev Yeter 34. Bölüm Özeti 2. Kısım İçin Tıklayın 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi: 19 Temmuz 2018

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Sev Yeter 34. Bölüm Özeti 2 Ağustos Perşembe Fragmanı ( 1. Kısım ) # Raman Ishita’ya hediye alır (3 Yorum)