Sensiz Olmaz 9. bölümde neler olacak 14 nisan fragmanı

Sensiz Olmaz 9. bölümde neler olacak 14 nisan fragmanı

Sensiz Olmaz dizisi perşembe günü 16:00 da yeni bölümü ile Kanal 7 izleyicisi karşısında olacak. Peki Kanal 7’nin sevilen dizisi Sensiz Olmaz’ın 9. bölümünde neler yaşanacak? İşte Sensiz Olmaz dizisinin 14 nisan da yayınlanacak 9. bölüm tüyoları

Sensiz Olmaz  14 nisanda Neler Olacak

Rundro Paro’dan nefret ettiğini söyler

Sensiz Olmaz 14 nisan fotoğraflarıSensiz Olmaz dizisinin 9.bölümünde Paro Rundra’nın annesi ile ilgili tüm gerçekleri Sunehri’den öğrenir. Rundro’nun kuzeni olan Sunehri konuşulması yasak olmasına rağmen Paro’nun Rundro ile evlenecek olmasındna dolayı gerçekleri blilmesi gerektiğini düşünür

Rundro ise bu evde yaşamak zorunda olduğu için ve köyü hakkında ki gerçekleri anlatmadığı için Paro’dan nefret ettiğini söyler. Paro ise Rundro’nun neden kadınlara bu kadar nefret ile yaklaştığını anlamıştır.

monhini ise Paro’nun kim olduğunu bulmaya çok yaklaşmıştır. Rundro’nun yaptığı bir nakış sanatından yola çıkan Monhini sonuca yaklaşmak üzeredir.

Rundro Paro’nun kim olduğunun anlaşılmaması için onun büyük bir şehirde yaşadığını söyler; ancak Paro Birpurlu köyünde yaşadığı için teknolojik şeyleri çok bilemez.. Rundro yalanın ortaya çıkmaması için Paro ile mutfağa girer ve ona gazlı ocağı anlatır.

Paro’ya artık Parvati ismi ile seslenilmektedir; çünkü

Sensiz Olmaz 9. bölüm Fragmanı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 11 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın