Sensiz Olmaz 7 nisan Fragmanı 4. bölüm tüyoları Paro Nefret Eder

Sensiz Olmaz 7 nisan Fragmanı 4. bölüm tüyoları Paro Nefret Eder

Kanal 7 ekranlarının yeni günlük dizisi Sensiz Olmaz yeni bölümü ile izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Hem aşk sahneleri hemde sa savaş sahneleri ile fark yaratacak Sensiz Olmaz dizisi 4. bölümü ile 7 nisan perşembe 16:00 da Kanal 7 ekranlarında olacak
Kral Thakur Bsd subaylarının sebepsiz yere saldırdığını anlatmaya çalışırken kaçırdığı silahlardan asla bahsetmez halkına. Onun yerine birpur halkını Bsd’ye karşı doldurur ve ölen canların hesabını sormaları için onları kışkırtır. Silahları yakalandığı için çılgına dönen kral bunun hesabını Rudra’dan sormaya karar verir. Kocasını öldürdüğü için Rudra’dan nefret eden Paro ise sorgulamada onun suçlamalarını dinledikten sonra kendisinin silah kaçakçılığı ile bir bağlantısı olmadığını anlatır. İkili arasındaki gerilim giderek artarken yaşanacak sürpriz bir gelişme olayların seyrini değiştirecektir.

Sensiz Olmaz 4. bölümde neler olacak?

Tutsak alınan Rundra sonunda Damat Varun’un amcasının elinden kurtulur ve tüm teröristleri öldürür. Damat Varun da silah kaçakçısıdır ve eğer sınırı geçmesine izin vermezse Paro’yu öldüreceğini  söyler. Rundra ise gözünü kırpmadan Paro’nun gözleri önünde nişanlısı Varun’u alnından vurur. Nişanlısının öldüğünü gören Paro Bsd askerlerine karşı daha büyük bir nefret duyar ve ilk fırsat bulduğunda Rundra’yı öldürmee and içer.

Rundra Paro’yu da alır ve karargaha döner. Olanları amirlerine anlatan Rundro yaralıdır. Paro’ya ise nezarethanede çok iyi davranılmaz.

1Sensiz Olmaz 6 nisan Özeti

Sensiz Olmaz dizisinin 7 nisan da yayınlanacak yeni bölümün Paro için çok önemli bir gelişme olur. Kimin evleneceğini belirleyen yılan Paro’yu seçer. Paro artık bir hafta içinde evlenecektir; ancak şuanda aday yoktur. Paro prensesler gibi bir kızdır; bu güzelliği anca çok yakışıklı ve prensler kadar bir asil erkek ile evlenmelidir.

Sensiz Olmaz 7 nisan fotoğraflarıRundra ise güçlü kuvvetli bir askerdir. Korkusuz ve savaşçı kişiliği ön plandadır. Kadınlardan nefret etmektedir; ancak çok küçükken bir kızdan etkilenmiş sonrasında ise yaşadıkları onu kadınlardan nefret eder hale getirmiştir.

Paro ve Rundra’nın yolları ise olmadık bir yerde ve olmadık bir zamanda kesişecektir.

Sensiz Olmaz 4. bölüm Fragmanı Sensiz Olmaz 7 nisan fragmanı Sensiz Olmaz(Rangrasiya) 4. bölüm izle

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+
Etiketler: , , , , ,
Eklenme Tarihi: 3 Nisan 2016

Konu hakkında yorumunuzu yazın